MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
T Ü M G Ü Z E L Ş E Y L E R
D O Ğ A D A N G E L İ R
WA [uyum, zerafet]
SO [ilham]
Doğanın gücü ile Japon teknolojisini birleştiren yepyeni bir cilt bakım serisi

SHISEIDO WASO

karşınızda.
Shiseido WASO geleneksel Japon mutfağı Washoku'dan esinlenerek yaratılmıştır. Shiseido WASO Japonya'da güzelliği ve sağlığı arttırmasıyla bilinen temel Washoku içerikleriyle geliştirilmiştir. Doğadan gelen bu içerik ve özlerin gücünü; PhotoResist System+ teknolojisi ile birleştirerek cildin gücünü arttırır ve sağlığını korur.
ALKOL
İÇERMEZ
SABUN
İÇERMEZ
MİNERAL
YAĞ
İÇERMEZ
PARABEN
İÇERMEZ
YAĞ
İÇERMEZ

CİLDİNİ ÖZGÜR BIRAK

Paraben yok. Mineral yağlar yok. Sadece cildiniz için en iyisini yapan özenle seçilmiş
doğal içerikler var.
WASO Quick Gentle Cleanser 2’si 1 Arada Yüz Temizleme Jeli Her Cilt Tipi ile Uyumlu Bal özü ve arı sütü özü içerir. Cildin nem dengesini korurken makyajı ve kiri etkili bir şekilde temizleyen jel temizleyicidir.
230.00 TL SATIN AL
230.00 TL SATIN AL
WASO Fresh Jelly Lotion Waso Nemlendiren ve Ferahlatan Yumuşatıcı Tonik – Shiro Kikurage Mantarı Özü Anında ve yoğun nemlendirme için beyaz koru kulağı (özel bir mantar türü) hüceleri içerir. Yenileme ve yenilenme etkisi için cilde uygulandığında jelden losyona dönüşür.
WASO Soft + Cushy Polisher Waso Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü Soya fasülyesinden elde edilen tofu (soya peyniri) ile zenginleştirilmiş formülüyle cildinize peeling yapar. Taze görünen cildi nazikçe ortaya çıkarır pürüzsür bir his bırakır.
230.00 TL SATIN AL
320.00 TL SATIN AL
WASO Clear Mega Hydrating Cream Waso 24 Saat Etkili Yoğun Nemlendirici Jel Krem - Havuç Özlü Saf berrak yapıdaki krem, cildi nem ile doyurur ve dolgunlaştırır. Sağlıklı bir parıltı için havuç özleri ile hazırlandı. Makyaj altında veya üstünde her şekilde, cildi besler.
WASO Quick Matte Moisturizer Oil-Free Waso Anında Matlık Sağlayan Nemlendirici (Yağsız) - Malta Eriği Özlü Ciltteki yağı dengeleyici bir emülsiyon olması için malta eriği yaptakları ile zenginleştirilmiştir. Yağsızdır. Cildi pürüzsüzleştirir, matlaştırır ve nemlendirir.
320.00 TL SATIN AL
320.00 TL SATIN AL
WASO Color Smart Day Moisturizer SPF30 Waso 2’si 1 Arada Renk Düzenleyen Nemlendirici SPF30 - Havuç Özlü Havuç özleri ile zenginleştirilmiştir. Besleyici ve parlaklık vericidir. Yüksek güneş koruması vardır ve cilt rengini düzenlemek için renk değiştiren bir yapıya sahiptir.
WASO Color Smart Day Moisturizer Oil-Free SPF30 Waso 2’si 1 Arada Renk Düzenleyen Nemlendirici SPF30 (Yağsız) - Malta Eriği Özlü Bu yağ dengeleyici ve matlaştırıcı emülsiyon, malta eriği yapraklarından damıtılmıştır. Yüksek güneş koruması vardır ve cilt rengini düzenlemek için renk değiştiren bir yapıya sahiptir.
320.00 TL SATIN AL
TAMAMEN DOĞAL

Besleyici özler doğal içeriklerden dikkatlice çıkartılır. Özlerin doğallığı ve iyiliği tamamen korunur, bu sayede ürünleri cildinize güvenli bir şekilde uygularsınız.

Bal & Arı Sütü

Bal, antibakteriyel güçleri ile bilinir. Arı sütü özü ise amino asitler, vitaminler ve
nemlendirmeye yardımcı olan mineraller içerir.

Tofu (Soya Peyniri)

Tofu, fasülyelerinden yapılmıştır. Soyadaki lesitin maddesi, cildi pürüzsüzleştirmeye ve
desteklemeye yardımcı olur.

Beyaz Koru Kulağı (Mantar Türü)

Shiro kikurage ya da beyaz jöle mantarı olarak da geçen bir mantar türüdür. Japonya'da cildi güzelleştiren bir yiyecek
olarak da bilinmektedir. Sünger gibi suyu tutar. Kuru olarak muhafaza edilen bu bitki, su ile temas ettiğinde
tekrardan suyu emer, dolgunlaşır.

Havuç

Su ve besin maddeleri açısından oldukça zengindir. Cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

Malta Eriği

Malta eriği yaprağı yağlı cildin nedeni olan sebum fazlalığına engel olan antioksidan bir etkiye sahiptir.
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç