MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ADRIANA LIMA'NIN GÜZELLİK SIRLARI

O, dünyanın en meşhur top modellerinden biri! Brezilya ve güzellik deyince de, tabii ki aklımıza Victoria's Secret’ın meleği Adriana Lima geliyor! Bakalım, Lima'nın güzellik sırları nelermiş..?

18 Haziran 2018 Pazartesi

Adriana Lima’nın güzelliğinden etkilenmeyen var mı? Biz de herkes gibi onun bakım için neler yaptığını merak ediyoruz. Bakalım, Lima’nın güzellik sırları neler?

Brezilyalı güzelliği sizin için ne anlama geliyor?
Brezilya’da, belli bir güzellik anlayışı bulunmuyor ve vurgu, doğal güzellik üzerine oluyor. Ama tabii ki Brezilyalı kadınlar, makyaj yaparak güzelliklerini yansıtmayı seviyor. Ben de günlük hayatta renkli nemlendirici ve maskara kullanmayı seviyorum. Bir de dudak parlatıcısı... 

Güzellik hakkında Brezilyalı kadınların bilip de diğer kadınların bilmediği nedir?
Brezilyalı kadınlara çocukluklarından itibaren dikkatleri üzerlerine nasıl çekecekleri öğretiliyor. Bu yüzden de genç yaştan itibaren güzellik rutinlerine başlamış oluyorlar. Böylece yaşlandıklarında bile her zaman güzel görünüyorlar. Örneğin ben nemlendirici ve göz çevresi kremi kullanmaya çok erken yaşlarda başladım. Çok yorgun olduğum zamanlarda bile cildimizi temizleyip kremimi sürmeden uyumam.

Brezilyalı kadınlar saçlarına nasıl bakıyorlar?
Brezilya’da avokado maskeleri oldukça popüler. Avokado saçı nemlendirirken, saça parlaklık da kazandırıyor. Bir de saç uçlarıma bakım yağı sürerim her zaman. 

En klasik Brezilyalı makyajında neler olmazsa olmazdır?
Parlak turuncular, kırmızılar ve pembeler... Brezilyalı kadınların cilt tonunun olmazsa olmaz tamamlayıcı renkleridir. Taze bir cilt ve parlak dudaklar, doğal güzelliğin ayrılmaz parçalarıdır. 

Cildiniz için yaptığınız özel bir şeyler var mı?
Günde en az 1 tane hindistancevizi suyu içiyorum. Cildime sağlık ve canlılık katıyor. Ayrıca Acai üzümü ve Acerola kirazı gibi yerli meyvelerin suları da muhteşem.

Evde hangi güzellik ürünlerini tercih ediyorsunuz?
Tabii ki doğal ürünleri tercih ediyorum. 

Büyükannenizin size söylediği bir güzellik öğüdü var mı?
Eğer cildin iyiyse, kendini güzel hissedersin ve herkese de güzel görünürsün. Güzel cilt, güzel makyaj demektir. Nemlendirici, serum ve göz çevresi kremi her şeyin temelidir. ADRIANA LIMA'NIN GÜZELLİK SIRLARI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter