MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ASLI ŞEN'İN FAVORİ KOZMETİKLERİ

Ashley Joy markasıyla kadınların saçlarını güzelleştiren Aslı Şen, kendi cilt bakım sırlarını da gizlemiyor. Güzel ve parlak cildi için hangi ürünleri kullandığını Aslı Şen’in Alem Dergisi ile yaptığı röportajdan öğrenelim.

25 Haziran 2020 Perşembe

“Sağlıklı bir cilt zaten güzel görünür. Cildime iyi bakıyorum” diyen Aslı Şen, bir süre önce Alem Dergisi’ne güzelliğe bakış açısını ve hangi ürünleri kullandığını anlatmıştı. Biz de bu röportajdan bazı bölümleri sizin için derledik.

Günlük makyajda nasıl bir makyaj tercih ediyorsunuz?
Doğal görünümlü, yüzümün şeklini değiştirmeyen makyajları tercih ediyorum. Cildime iyi bakıyorum. Sağlıklı bir cilt zaten güzel görünür. Sağlıklı bir cildi sadece parlatırsan çok daha güzel oluyor. 

Ruj sürmesem de dudaklarıma hafif renk veren parlatıcıları seviyorum.
Fondöten kullanıyor musunuz?

Renkli nemlendirici tercih ediyorum.

Kozmetikteki favori markalarınız?
Nars, renkli nemlendiricisinden allıklarına farlarına kadar çok beğendiğim bir marka. Benefit’i de seviyorum. Çok çeşitli markalar kullanıyorum ama bu ikisi favorim.

Cilt bakımı yaptırır mısınız?
Bu bana çok sorulan bir soru. Gece geç de gelsem cildimi mutlaka temizlerim ve nemlendiricimi sürerim. Sabah kullandığım bir nemlendiriciyi akşam sürmem, akşam farklı ürün kullanırım. Shiseido serumları favorim.


Göz kremi tercihiniz?
Göz kremi benim için çok önemli. Shiseido Benefiance ve Shiseido Future Solutions göz çevresi kremlerini dönüşümlü olarak kullanırım. Akşam kullandığımı sabah, sabah kullandığımı akşam sürmem.

Nemlendiriciniz güneş korumalı mı?
Evet SPF’siz nemlendirici kullanmıyorum.ASLI ŞEN'İN FAVORİ KOZMETİKLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter