MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS'IN YENİ KOLEKSİYON YÜZÜ: CHARLOTTE GAINSBOURG

Nars'ın uzun zamandır heyecanla beklenen Charlotte Gainsbourg koleksiyonuna nihayet kavuştuk. Peki, bu koleksiyonun ilham perisi olan Charlotte Gainsbourg kimdir, merak ediyor musunuz?

14 Ağustos 2017 Pazartesi

"O inanılmaz derecede etkileyici birisi. Doğuştan gelen bir stil ve zevki var. Onun kariyerini taviz vermeden, limitleri olmadan ve tamamen kendini adayarak elde etmesine hayranım. Onun yaptığı işler tamamen ruhunu yansıtıyor, tanıdığım herkesten daha çok..." - François Nars.

SANATÇI. İKON. SON DERECE FRANSIZ.

Setlerde büyüdü. Stile doğdu. Efsanevi Fransız şarkıcı - söz yazarı Serge Gainsbourg'un ve İngiliz müzisyen Jane Birkin'in kızı. Charlotte Gainsbourg yaşayan bir efsane ve kendi doğruları olan ender bir sanatçı. Çıkardığı övgü dolu solo albümlerden ödüllü filmlerdeki yıldız oyunculuğuna ve modanın kalbini şekillendiren Balenciaga ve Louis Vuitton'un yüzü olmasıyla Gainsbourg ikon kelimesinin tam anlamıyla içini dolduruyor.Charlotte ile ilk ne zaman tanıştınız?

François Nars:
İlk defa benim kişisel bir projem için sette tanıştık. Fakat sanki onu yıllardır tanıyormuşum gibiydi. Onu şahsen tanımak sanki bir formaliteydi. Eğer onun müziklerini dinlerseniz son derece güçlü ve hassastırlar. Aynı zamanda son derece gerçektir. O yüzden Charlotte ile müzikleri sayesinde çoktan tanışmıştım aslında. Sizi ona ne sürükledi?

François Nars:
Onun cazibesi. Kişisel stilinden taviz vermemesinden dolayı çok güçlüdür. Son derece havalı ve özgündür. Son derece Fransızdır. Fakat ilham verici olanı, onun dünyaya nasıl yayıldığıdır. Onun sözlerini, sesini, varlığını ve alçak gönüllülüğünü, gerçekten ve gerçekten kendisi olmasını seviyorum.

NARS'IN YENİ KOLEKSİYON YÜZÜ: CHARLOTTE GAINSBOURG
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter