MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HOLLYWOOD MAKYÖZLERİNİN YENİ TAKINTISI HOT SAND: NASIL KULLANIYORLAR?

En önce sınırlı sayıda üretim olarak çıkan ama sonra gördüğü talep üzerine sürekli ürünler listesine eklenen Nars Illuminator Hot Sand, ünlü makyözlerin de radarına girdi!

15 Temmuz 2015 Çarşamba

HOLLYWOOD MAKYÖZLERİNİN YENİ TAKINTISI HOT SAND: NASIL KULLANIYORLAR?
Nars Illuminator Hot Sand, şimdiden ikonik aydınlatıcılar arasına girdi! Ünlülerin makyözleri bu aydınlatıcıyı makyaj çantalarına çoktan kattılar. Hatta ünlü yıldızlar özellikle bu ürünün kullanılmasını çok istiyorlarmış. Amber Heard, Olivia Palermo, Rihanna, Beyonce, Jessica Alba, Emma Watson bu isimlerden sadece bazıları...


Hollywood'dan sonra Tür
kiye'de de birçok blogger, sanatçı ve makyaj artistinin tercihi olan Hot Sand'i özellikle Hamiyet Akpınar, Erkan Uluç, Ufuk Celep gibi ünlü makyözler çok seviyor. Çağla Şikel, Hot Sand için 'yaz makyajımın vazgeçilmezi!" derken, ünlü güzellik koçu Nur Bilen Yavuzer, yüzünde aydınlatmak istediği noktalar için Hot Sand 'en iyisi' diyor.

 
Nars Hot Sand Illuminator, cilde anında ışıltı verip, canlı bir görünüm kazandırıyor. Şeftali ve altın roze rengindeki bu likit aydınlatıcı ten ile bütünleşerek cilde doğal bir ışıltı ve makyaja hareket katıyor. 
Nasıl kullanılıyorlar?
Hollywood makyözleri Hot Sand’i birkaç farklı şekilde uyguluyorlar.

-Hot Sand Illuminator’ı, efektli bir canlılık elde etmek için elmacık kemiklerinin üzerine, şakaklara ve az miktar da burun köprüsüne uyguluyorlar. Böylece aydınlatıcı lokal olarak yüzde derinlik yaratan ışıltılar oluşturuyor.

-Tüm yüzde canlılık elde etmek için; az miktarda fondötene veya nemlendiriciye karıştırarak tüm yüze sürüyorlar. Böylece yüzün genelinde aydınlık ve parlak bir görünüm oluyor. Bu, ıslak makyaj tanımına da uyuyor. 

-Seksi bir ışıltı için boyun ve dekolte bölgesine direk olarak uygulanıyor. Özellikle yazın bronz ten için mükemmel bir uygulama!

Hot Sand'i parmaklarınızla uygulayabileceğiniz gibi Nars Mie Kabuki fırça ile de uygulayabilirsiniz. Tüm yüze uygulama yapmak için en ideal ve kullanışlı fırçalardan biridir.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç