MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ROSIE HUNTINGTON STİLİ BRONZ MAKYAJ

Top model Rosie Huntington'ın büyüleyici bronz makyajından ilham alarak kendisine benzer bir makyajı nasıl uygulayabileceğinizi yazdık.

24 Haziran 2020 Çarşamba

ROSIE HUNTINGTON STİLİ BRONZ MAKYAJ
Rosie’nin sürekli kullandığı ve kendisine çok yakışan bir makyaj stili var: Islak görünümlü bronz makyaj. 

Kilit ürün: Nars Lilit Laguna

Rosie gibi ıslak bronz makyaj yapmak için kilit ürününüz Nars Laguna Liquid Bronzer. Bu ürünü direkt cildinize uygulayabileceğiniz gibi fondötenin üzerine ya da renkli nemlendiricinizin üzerine uygulayabilirsiniz. İsterseniz ten ürününüzla karıştırıp yine tüm yüzünüze de sürebilirsiniz tabii ki.

Laguna’yı güneşin doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara yaymayı unutmayın. Buralar genellikle yüzün yüksek noktalarıdır: Elmacık kemikleri, şakaklar, kaş kemiği, çene, alın ve burun üzeri. Likit Laguna’yı bu bölgelere parmak uçlarınızla yayabilirsiniz.Sonra rengi hafifçe dağıtın.

Püf noktası: Ürünü bütünlük sağlamak için göz kapaklarınıza ve dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Makyaj artistleri böyle yapıyor. 

Nemli bronz görünüm için likit aydınlatıcı şart!

Daha sonra ıslak efekti daha çok vurgulamak için Nars Illuminator Copacabana veya Hot Sand ile kaş kemiğinizi ve elmacık kemiklerinizin üzerini aydınlatın. Kaşlarınızın üzerindeki bölgeyi de unutmayın. Copacabana’yı göz pınarlarınıza da parmak uçlarınızla ufak dokunuşlar şeklinde uygulayın. 

Shiseido Automatic Fine Eyeliner ile gözlerinize eyeliner çekip makyajı bitirin. Islak bronz makyaja eyeliner çok yakışır! 

Bu arada dudaklarınıza Nars Orgasm Lipgloss sürebilirsiniz. Bu makyajı tamamlayan en güzel dudak parlatıcısıdır!

Şimdi aynaya bakın, ıslak görünümlü harika bir makyaj oldu. Tıpkı Rosie gibi!


Renlerle Oynayın
Ünlü Videoları
BEYAZ TENE BRONZ MAKYAJ NASIL YAPILIR? - DUYGU ÖZASLAN
24.07.2016
BEYAZ TENE BRONZ MAKYAJ NASIL YAPILIR? - DUYGU ÖZASLAN
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter