MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ÜNLÜ VLOGGER VE MAKYAJ ARTİSTLERİ ULTRA HD KAPATICIYI DEĞERLENDİRDİLER!

En iyi kapatıcıyı mı arıyorsunuz? Hala o mükemmel ürüne ulaşamadınız mı? Hem de Ultra HD kapatıcı varken? Bu yazıdan sonra kararınızı vermiş olacaksınız, kesin! Ultra HD kapatıcıyı vlogger’lara ve ünlü makyaj artistlerine sorduk. Bakın neler dediler?

28 Şubat 2016 Pazar

ÜNLÜ VLOGGER VE MAKYAJ ARTİSTLERİ ULTRA HD KAPATICIYI DEĞERLENDİRDİLER!
Ultra HD ailesi gitgide büyüyor! Likit ve stik fondötenden sonra kapatıcı ile ten makyajımızı mükemmel şekilde tamamlıyor, Ultra HD serisi. Ailenin son üyesi Ultra HD kapatıcı da 4K teknolojisiyle üretildiği için kameralarla 10 kat zoom yapılsa dahi ciltte varlığı asla belli olmuyor. Bu yüzden film, reklam ve tv çekimlerinde kullanılıyor. Yani hem profesyonel makyaj artistleri hem de kapatıcıyı günlük hayatında kullanan herkes için ideal bir ürün. Cildi pürüzsüzleştiriyor tüm kusurları kapatıp radyant bir bitiş sağlıyor. Üstelik sadece göz çevresinde değil yüzün her yerinde kullanılabiliyor. Aslında asıl bilmemiz gereken bu müthiş kapatıcıyı en doğru şekilde nasıl kullanabileceğimiz... ULTRA HD KAPATICIYI NASIL KULLANMALIYIM? RENGİNE NEYE GÖRE KARAR VERMELİYİM? TIKLAYIN!

Bu seriden ilk defa kullanacaksanız ve renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, [email protected] adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı önceden kullandığınız fondötenlerdeki renk seçiminiz ile birlikte gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize ve önceki tercihlerinize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

Ultr HD kapatıcının ne kadar harika bir ürün olduğunu sadece biz söylemiyoruz. Makyaj profesyonelleri ve makyaja gönül vermiş, bu konudaki tüm yenilikleri ve ürünleri takip eden vlogger’lar da söylüyor. Onların fikirlerini çok merak ettik ve sizin için öğrendik: 
Erkan Uluç 
“Hayranlık uyandıran bir cilt için vazgeçilmez iki ürün vardır: Fondöten ve kapatıcı. Make Up For Ever’in eşi benzeri olmayan Ultra HD serisi de likit ve stik fondötenlerinin yanına kapatıcıyı da katarak, ten makyajında mükemmeli yakalamamıza yardımcı oluyor. Bu kapatıcı, kameralarla 10 kat zoom yapılsa dahi ciltte varlığı asla belli olmuyor. Tıpkı fondötenlerinde olduğu gibi. Bu yüzden film, reklam ve tv çekimlerinde özellikle UHD kapatıcıyı ve tabii ki fondötenini kullanıyorum.”


Ufuk Celep
“UHD kapatıcıyı ilk çıktığı günden bu yana kullanıyorum. Göz çevresindeki koyu halkaların görünümünü inanılmaz doğal bir şekilde düzeltiyor.Eğer koyu halkalar çok fena bir durumdaysa önce renk düzeltici bir kapatıcıyı (Make Up For Ever Camouflage Palette) sürüyorum üstüne UHD’yi sürüyorum; göz çevresi kusursuz şekilde aydınlık ve pürüzsüz oluyor. Sanki az önce o bölgede kahve lekesi gibi belirgin morluklar yokmuş gibi! 

Belirgin morluklara renk düzeltici bile sürseniz, bazen kapatıcılarla bile kapanmayabiliyordu ama UHD kapatıcı ile en koyu halkalar bile kapanıyor.”


Hatice Saka
“Sadece göz çevresinde değil, yüzün her yerinde kapatıcı olarak uygulanabilmesini çok sevdim. Ciltte çıplak ten efekti, ikinci ten efekti yaratıyor. Tıpkı UHD likit ve stik fondötende olduğu gibi! Üstün kapatıcılığına rağmen taze ve doğal bir makyaj sağlıyor. Ciltteki renk eşitsizliğini düzeltiyor. Ben o yüzden hem göze hem yüze kapatıcı olarak bu ürünü kullanmayı tercih ediyorum.”

DUYGU ÖZASLAN
“Göz altlarımdan ne kadar sıkıntım olduğunu artık herkes biliyor! Yüzüm çok beyaz, göz altlarım ise fazla mor. O yüzden kapatıcı benim için hayati bir önem taşıyor. Bu konuda piyasada denemediğim ürün kalmadı sayılır. Make Up For Ever Ultra HD kapatıcı çıktığı günden beri ise makyaj çantamın vazgeçilmezi oldu.

Ben önce Make Up For Ever Camouflage Palette’teki renk düzeltici kapatıcılar ile göz çevremi nötrleyip üstüne UHD kapatıcıyı sürüyorum. Bu şekilde gerçekten her zaman hayalimi kurduğum taze, canlı ve aydınlık göz çevresine kavuşuyorum!”


AYŞEGÜL KAPLAN “MAKYAJMIDEDİN”
“UHD kapatıcıyı önce göz çevremde sonra da lokal olarak yüzümde kullandım. Bazen yüzümde sivilcelenmeden kaynaklı kızarıklıklar olabiliyor. Bunları da harika şekilde kapatıp, cildimi en doğalından pürüzsüz göstermesine bayıldım! Ayrıca UHD kapatıcının diğer kapatıcılardan farklı olarak kalem görünümlü aplikatör uca sahip olması çabuk ve kolay uygulama yapmamı sağlıyor. Gün içinde makyaj tazeleme ve rötuş için çok ideal. Artık hep çantamda! Çıkarıp çıkarıp kullanıyorum, size de çok tavsiye ederim!”
SEBİLE YILMAZ “SEBİ BEBİ”
“Ten makyajında ince ürünler kullanmaya ve doğallığa her zaman öncelik vermişimdir. Çok beyaz ve ince yapılı bir cilde sahip olduğumdan UHD kapatıcı ile istediğimi tam olarak elde ettim. Göz çevremi kapatıyor, ihtiyaç duyarsam yüzümdeki pürüzleri kapatmak için kullanıyorum ve bence radyant bitişli olması da cilde dinlenmiş gibi bir görünüm verdiğinden çok süper! 

Toplamda 10 renk tonu var. Hem sarı alt tonlular hem kırmızı alt tonlular kendilerine uygun rengi rahatlıkla bulabilirler.”

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter