MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BU PALET HER KADININ MAKYAJ ÇANTASINDA OLMALI!


Koleksiyonerlerin asla ve asla kaçırmaması gereken paletlerden biri de, Nars Steven Klein koleksiyonunun nadide parçalarından biri olan far paleti: Dead Of Summer...

Nars’ın bugüne kadarki en önemli işbirliklerinden biri olan Steven Klein koleksiyonu, görkemli parçalarıyla büyülüyor. Koleksiyondaki en dikkat çeken parçalarından biri de, Dual Intensity farlardan oluşan Dead Of Summer far paleti. 


Göz makyajımıza ilham kaynağı olan bu paleti yakından tanıyalım...

3 yeni far rengi!
Steven Klein koleksiyonuna ait sınırlı sayıda özel bir far paleti olan Dead Of Summer, çok sevilen Dual-Intensity Subra farın yanına 3 yeni renk ile karşımıza çıktı. Studly (altın), Stag Film (pembe bronz), Subra (mürdüm), Blackmail (siyah) paletteki far renkleri...Farları, yoğun ve daha parlak/metalik bir görünüm için ıslak, daha yumuşak ışıltılı bir görünüm için kuru kullanabilirsiniz. Gölgeli makyaj için renkleri karıştırıp, efektif etki için de renkleri tek başına sürebilirsiniz. Bu paletten en güzel şekilde sonuç alabilmek için makyaj artistlerinin önerisi şöyle: Nars Wet/Dry Blush Brush #49 ile tüm göz kapağı üzerine, kaşlara doğru rengi yayın. Sonra, daha yoğun bir görünüm için aynı farı ıslak olarak sürün. Aynı rengin farklı geçişlerine ve dolayısıyla tonlarına sahip olacaksınız. Bu da göz makyajınızda harika bir etki yaratacak!

Far paletinin yanında Nars’ın çok satan göz kalemi Larger-than-life Via Venetto’nun da mini boyu yer alıyor. Bu siyah göz kalemi de kusursuz ve dayanıklı eyeliner çekmek için mükemmel bir kalem.

Dead Of Summer, bir kadının makyaj çantasında mutlaka olması gereken far paletlerinden biri...

STEVEN KLEIN KOLEKSİYONUNU YAKINDAN TANIMAK İÇİN TIKLAYIN!

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter