MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DUAL INTENSITY ALLIKLARI KULLANMANIN 10 FARKLI YOLU

Nars’ın çok sevilen çift etkili allıklarından Dual Intensity’leri kullanmak için tam 10 farklı yol var! Bir allıktan çok daha fazlası diye boşuna demiyoruz. 

“Dual Intensity allıkları makyajda çok severek uyguluyorum çünkü bu allıklar kelime anlamı ile sadece ‘allık’ değil. Aydınlatıcı hatta far olarak da kullanabiliyorum. Makyaja renk, derinlik ve parlaklık katıyorlar. Ten makyajını tek başına üstlenebiliyorlar bile bazen...” diyor, Erkan Uluç. 

Bizce de çok haklı! Çünkü Nars’ın bu ıslak ve kuru kullanılabilen çift renkli allıkları, hem profesyonel makyaj artistleri hem de biz makyajsever kadınlar için joker ürünlerden biri. Marifetleri saymakla bitmez... 

Tüyo: Dual-Intensity allıklar için özel tasarlanan ıslak ve kuru kullanılabilen Nars Wet/Dry Blush Brush #23 no’lu fırçayı kullanın.

Şimdi size bu allıkları kullanmak için 10 farklı yol sayabiliriz bile!

1) Dual Intensity allıkların en önemli farkı ve özelliği, ıslak ve kuru olarak çift etkili olarak kullanılabilmeleri.

2) Metalik ve ıslak etkili bir görünüm için fırçayı nemlendirerek ürünü uygulayın. Bu şekilde parlak ve kalıcı, yoğun bir allık görünümüne sahip olursunuz.Gece makyajı için ideal! Tüyo: Fırçayı suya batırıp ıslatmayın. Fırçaya su püskürtürseniz nemlenecektir. Makyaj sabitleyici sprey ya da yüz ferahlatıcı sprey kullanıyorsanız bunları da fırçanızı nemlendirmek için kullanabilirsiniz.

3) Doğal görünümlü bir parlaklık için de kuru uygulama yapabilirsiniz. Allıkların tüm tonları zaten satenimsi bir ışıltıya sahip. Kuru fırça ile uyguladığınızda saten bitişli ama doğal görünen güzel bir parlaklık elde edebilirsiniz. Günlük kullanım için harika!

4) Çok boyutlu bir ışıltı için her iki tonu da birbiriyle karıştırarak uygulayabilirsiniz. Bu da yüzde inanılmaz efektler yaratır. Özellikle Panic ve Fervor bunun için çok uygun.5) Jubilation, Adoration, Craving, Frenzy isimli allıkların açık rengini aydınlatıcı olarak tek başına kullanabilirsiniz. Islak veya kuru... 

6) Aydınlatıcı olarak kullandığınız rengin yanındaki koyu rengi allık olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.7) Craving, Fervor, Frenzy, Jubilation renklerini far olarak da kullanabilirsiniz. Nars Wet/Dry Eyeshadow Brush #49'u bu uygulama için kullanabilirsiniz.

8) Boyutlandırma ve kontür için Craving ve Frenzy idealdir. 
9) Yüze canlılık ve tazelik vermek, sağlıklı bir renk kazandırıp yorgun görünümü almak için Adoration, Panic ve Fervor’u tercih etmelisiniz.

10) Cildinize bronz ve aydınlık bir görünüm vermek istiyorsanız Frenzy, Craving, Jubilation’ı seçmelisiniz.Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter