MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DUDAKLARDA DOĞAL RENKLERİ KEŞFET!


Kırmızılar, bordolar hakimiyetini sürdüredursun, doğal renkli rujlar sessiz ve derinden tekrar yükselişe geçti!

Çıplak gibi görünen, belli belirsiz renklenmiş dudaklar her makyajı tamamlar. Yoğun göz makyajının en olmazsa olmazıdır. Gündüz bazen sadece bir maskaraya eşlik edebilir, bazen tek başına başroldedir. Dudaklara bu küçük dokunuş ise büyük etkiler yaratır. 

Yoksa sizin hala makyaj çantanızda nude bir rujunuz yok mu?

Rose Byrne'nın seçimi Rouge Artist Natural N22 Pink Peach.Nude ruj ne demek?
Nude bir ruja sahip olmak istiyorsunuz ama nasıl bir ruj alacağınız hakkında henüz fikriniz yoksa, yazının devamı tam size göre! 

Make Up For Ever Rouge Artist Natural’in birbirinden çeşitli doğal renkli rujları, nude bir rujdan beklenen her şeyi veriyor. Üstelik bej tabanlı bu rujların birçok tonu bulunuyor. Çünkü nude ruj demek, renksiz ruj demek değil.Birçok ten rengi ve cilt tipi olduğu gibi nude rujlarda çeşitli tonlara sahip. Kimisi pembe tabanlı bej, kimisi sarı tabanlı kimisi ise kahverengi tabanlı bej olabilir. 

Nude ruj kullanırken en çok şuna dikkat edin: Cilt renginizden daha açık bir ton tercih etmeyin. Bu, hoş bir görünüm yaratmaz. Dudağı tamamen yok etmeyen, cildinizle uyumlu bir ton seçin. 

Yarı saydam bir doku 
Make Up For Ever Rouge Artist Natural rujlar, doğal bir pırıltıyla dudaklarınızı nemlendiren ultra kremsi bir formüle sahiptirler. Yarı saydam bir parlaklık verirler. Her an her yerde kullanılabilirler!


Rouge Artist Natural tutkunu ünlüler
Make Up For Ever'in bu serisini sadece biz değil ünlüler de çok seviyor. January Jones, Lea Michele, Rose Byrne en çok pembe ve nude tonları tercih ediyorlar. 

Ünlüler rujlarını sürmeden önce mutlaka dudak kalemi kullanıyorlar. Kalem ile dudaklarını şekillendirip hatta dudaklarının içini doldurup üzerine de ruj sürüyorlar. Böylece rujları sabitlenmiş oluyor ve rengini daha iyi gösteriyor. Bunun için Make Up For Ever Aqua Lip Pencil'ları kullanabilirsiniz.

Lea Michele'nin tercihi Rouge Artist Natural N34 Candy Pink. January Jones'unki ise Rouge Artist Natural N39 Soft Apricot.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç