MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EYELINER MARKALARI

Nars Eyeliner Stylo
Göz makyajı hata affetmez. Özellikle eyeliner çekerken dikkatli olmak gerekir, en ufak bir hata makyajınızı berbat edip, onu baştan yapmanıza sebep olabilir. O yüzden kaliteli, sağlam, elinizden kaymayan, tutuşu kolay ve sizin iyi kavrayacağınız eyeliner markalarından ürünler seçmelisiniz.

Ayrıca kaliteli eyeliner kullanmanız göz sağlığınız açısından da önemli. Göze en yakın temasta bulunan kozmetik ürünü eyeliner’dır. Eyeliner’ınızın gözünüzde alerjiye, kızarıklığa ve rahatsızlığa sebep vermemesi için seçiminiz daima kendiniz için en iyisi olmalıdır. Sizin için seçtiğimiz en iyi 5 eyeliner:

1) Keçe uçlu eyeliner: Nars Eyeliner Stylo 
Tek bir hareketle kusursuz eşit bir çizgi sağlayan keçe uçlu eyeliner’dır. Makyaj artistlerinin en sevdikleri arasındadır. Net hatlar verir. 

Eyeliner çekerken zorlanıyorsanız, önce göz kalemi ile istediğiniz şekli çizin ve sonra Stylo’yla yoğunlaştırın. Daha fazla kontrol için Stylo’nun ucunu yanlamasına tutup eyeliner’ınızı çekebilirsiniz.

Nars Kohliner2) Göz kalemi: Nars Eyeliner Pencil
Uzun süre dayanıklı renk sağlayan göz kalemi. Yoğun pigmentlere sahip. Gözü çekiştirmeden yumuşak ve pürüzsüz bir uygulama sağlıyor. Yumuşak yapısı toz göz farlarıyla birlikte kullanmak için ideal.

Eyeline çekmekte zorlananlar için göz kalemi de iyi bir seçenektir. 

3) Asansörlü göz kalemi: Nars Kohliner
Mat veya ışıltılı yapıda olan asansörlü göz kalemi. Yoğun pigmentlere sahip. Yumuşak dokulu olduğundan kolay sürülür. Eyeliner gibi kullanılırken, rengi dağıttığınızda dumanlı göz makyajına sahip olmanızı sağlar. Asansörlü tasarımı sayesinde kalemtıraş ile ucunu açmaya gerek yoktur. Ürünü alttan çevirdiğinizde ucu çıkar. Kalemin ucunu sadece kullanacağınız kadar çıkarmanız, uygulama sırasında kırılmayı önler.

Gözlere yoğun ve zengin bir renk verir. Yumuşak ve kremsi bir yapısı var. Kolay bir eyeliner uygulaması yapılmasını sağlar. Buna rağmen çok çabuk sabitlenir ve kurur. Hiç bulaşmadan ve topaklaşmadan uzun saatler boyu kalıcılığını korur. 

Nars Velvet Eyeliner

5) Dağıtmaya da çok uygun: Nars Velvet Eyeliner
Kremsi yumuşaklıkta, kolay sürümlü göz kalemi. Oldukça zengin pigment yapısı var. Rahat şekilde dağılır ve harmanlanır.

Dumanlı göz makyajı yapmak ve kalın eyeliner çekmek için ideal.

Güçlü renkleriyle gözleri vurgular.

Dramatik ve derin bakışlar yaratır. 
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter