MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÖZ KREMİNİN ETKİSİNİ NASIL ARTTIRIRSINIZ?

Yüzümüzün en hassas bölgesi kuşkusuz göz çevremiz. Yaşadığımız hayatın olumsuz koşullarından ve yaş almaktan en çok etkilenen bölge de burası dolayısıyla... Bu yüzden göz kremleri cilt bakımımızın ayrılmaz bir parçası. Tüm çabamız, gergin ve taze görünen bir göz çevresine sahip olabilmek... Çünkü ancak o zaman ifademiz daha gençleşir.

İşte bütün bu sebeplerden ötürü o kadar krem kullanıyoruz, kozmetiğin nimetlerinden yararlanmaya çalışıyoruz. Peki, bu kremlerin etkisini biraz daha arttırsak nasıl olur? Şimdi onu açıklama zamanı!

Shiseido Ultimune Eye: Tüm marifet onda!

Ultimune’u bilmeyen, duymayan kaldı mı? Ultimune, cilt için gerçek bir mucize. Bu ürünün o kadar çok marifeti var ki, kullananlar bir daha ondan vazgeçemiyor. Shiseido bu ürünü tam 20 yıllık araştırma sonucu üretti. Ultimune’un bu kadar özel ve eşsiz kılan şey ise; cildin bağışıklığını yöneten Langerhans hücrelerine erişerek, cildin bağışıklığını arttırması... Cildin bağışıklığını olumlu yönde etkileyen bir ürün olan Ultimune, dünyada da bir ilk. Bu yüzden ‘cildin bağışıklığını güçlendiren konsantre’ diye isimlendiriliyor. Yani bir serumdan çok daha fazlası.

Yaşlanma belirtilerine karşı direnç sağlayan, cildi koruyan, cildin yenilenme hızını arttırarak bağışıklığını güçlendiren böylece ciltteki yara izlerinin bile çabuk iyileşmesini sağlayan Ultimune’a şimdi bir de eşi benzeri olmayan bir tamamlayıcı geldi: Göz çevresi için güçlendirici konsantre Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate.

Ultimune Eye Concentrate, cilt bağışıklığını arttıran göz çevresi için konsantre bir bakım. Bu ürün dünyada bir ilk! Konsantre, mevcut göz çevresi şikayetlerine çözüm sunmanın ötesinde, göz çevrenize her türlü hasara karşı savaşmak için güç veriyor ve üstüne uygulayacağınız göz çevresi kreminin etkisini arttırıyor. 

Ultimune Eye’ı nasıl kullanmalısınız?
Ürünü sabah ve akşam temiz göz çevresine uygulayın. Parmak uçlarınızla çok hafif masaj hareketleriyle tüm göz çevresine, göz kapağı da dahil, ürünü cilde iyice yedirin. Birkaç dakika bekleyin ve ardından kullandığınız diğer serum ya da göz çevresi kremini sürün. 

ULTIMUNE EYE İLE İLGİLİ HER ŞEY İÇİN TIKLAYIN: ULTIMUNE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!

DAHA GENÇ VE SIKI GÖZ ÇEVRESİ İÇİN

Ultimune Eye ile birlikte hangi göz çevresi kremlerini kullanabilirsiniz?
Göz çevresini güçlendiren, cildin bağışıklığını arttıran bir konsantre bakım olan Ultimune Eye’ın üzerine uygulayacağınız krem, Ultimune sayesinde etkisini çok daha hızlı ve daha güçlü olarak gösterir. Peki, birlikte kullanılınca süper etkili olan kremler hangileri?

Yenileyici bakım
Nars Total Replenishing Eye Cream, gözle görülür ince çizgiler, kırışıklıklar ve koyu halkaların görünümünü azaltmak için cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Kolajen üretimini artırmak için kayın ağacı ektresi ile zenginleştirilmiştir. Pürüzsüz bir göz çevresi için şişlkleri azaltır. Cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. Böylece göz çevresi koyu halkalardan arınır ve aydınlık görünür. 


Kırışıklık karşıtı
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream, göz çevresindeki tüm kırışıkların görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren, ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. WrinkleResist24'ün çok özel bileşenleri, gelecekte meydana gelebilecek kırışıkları önlerken var olan kırışıklarınızı da onarır. 

Yaşlanma ve esneklik kaybı karşıtı
Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, düzenli kullanımda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntüyü giderir. Göz çevresine gençlik aşılar. Zamana karşı savaşan bir göz kremidir. Kremi düzenli kullandığınızda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntü eski sağlıklı haline dönerShiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, sıkı göz kontürü elde etmek için anahtar madde olan hyalüronik asit üretimini arttırmak adına Bio-Defining Complex ile formüle edilmiştir.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter