MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÜNEŞ MAKYAJI NEDİR? NASIL YAPILIR?

Üstün kapatıcı formülleri ve yüksek koruma özellikleriyle Shiseido güneş makyajı ürünleri hem tatilde hem de gündelik hayatta size eşsiz bir cilt vaadediyor!

Güneşin zararları artık herkesçe biliniyor ve hepimiz güneşe çıkmadan önce bir güneş koruyucu kullanmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Ancak birçok makyaj malzemesi güneş koruması içermiyor ve güneş koruyucu üzerine yapılan makyajlar da genelde başarılı ya da etkili olamıyor.

Dünyada bir ilk!

Eğer “gün içinde makyaj yapmayı seviyorum ve plajda, havuz kenarında da cildim iyi görünsün” diyorsanız, Shiseido’nun dünyada bir ilk olan çok güçlü güneş koruyucu özellikli, tere ve suya dayanıklı makyaj ürünlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ürünler likit, pudra ve stik çeşitleriyle size seçenek de sunuyor.

Asla sivilceye sebep olmuyorlar!

Dünyada ilk güneş makyajını geliştiren marka Shisedio’nun güneş fondötenleri UVA/UVB ışınlarına karşı yoğun koruma sağlıyor. Suya, yağa, tere karşı saatler boyunca yapısını ve rengini muhafaza ediyorlar. Hem mükemmel makyaj hem de mükemmel güneş koruma etkisini biraraya getiriyorlar. Asla sivilceye sebep olmuyorlar!

Tere ve suya dayanıklı!

Bu güneş fondötenleri ile güneşin zararları yanınıza bile yaklaşamaz. Lekelerden uzak ve uzun süreli bir etki için tere ve suya dayanıklılar üstelik. Bu fondötenler cildi gün içindeki kuruluktan korumak üzere özel geliştirilen Hydro-Restoring FX Complex içeriyorlar, o yüzden ciltte uzun saatler kalsalar bile cildi etkili şekilde nemlendiriyorlar. 

Güneş koruma faktörleri 30’dur. Fondötenin altına ekstra bir güneş koruyucu ürün kullanmanıza gerek kalmaz. 
Güneş makyajı ürünleri neler?

Doğal ve mat bitişli - Shiseido UV Protective Compact Foundation SPF30: UVA/UVB ışınlarına karşı cildi koruyan pudra fondötendir. Doğal ve mat bir bitiş sağlar. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Islak ve kuru şekilde kullanılabilir. Kendi fondöten süngeri vardır. Orta kapatıcılık için süngeri kuru, maksimum kapatıcılık için süngeri nemlendirerek uygulayın.

Hızlı ve kolay uygulama için ideal - Shiseido UV Protective Stick Foundation SPF30: UVA/UVB koruma etkisiyle cildi ışın yaşlanmasına karşı koruyan stik yapıda fondötendir. Cilt üzerinde kolaylıkla yayılır ve cilde pürüzsüz bir görünüm verir. Yüksek kapatıcılığı vardır. Tüm yüze ya da lokal olarak uygulanabilir. Rötuşlar için de idealdir. 

Nemli bitiş isteyenlere - Shiseido UV Protective Liquid Foundation SPF30: UVA/UVB koruma etkisiyle cildi ışın yaşlanmasına karşı koruyan likit yapıda fondötendir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Nemli ve ışıltılı bitiş sağlar. Yaşlanmaya neden olan içsel güneş hasarına karşı cildi korur, yoğun nemlendirici etki sağlar.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç