MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HER KADININ İHTİYACI 7 FAR RENGİ

Her kadının kişisel tercihi farklıdır. Makyaj çantalarına bakacak olursak bu değişken tercihleri net olarak görebiliriz. Ama bazı ortak noktalar da bulabiliriz. Çünkü hemen hemen herkes üzerinde iyi duran, çok işlevli renkler de vardır.

1. Pırıltılı şampanya rengi
Pırıltılı göz farı her zaman popüler olmaz, ama bu renk pek çok cilt tonu ve göz rengine yakıştığından makyaj çantanızın jokeridir. Sadece far olarak değil, aydınlatıcı olarak da kullanılır. Gözlerinizin iç köşelerine, kaş kemiğinin altına hatta elmacık kemiklerinizin en tepesine sürerseniz, çok güzel bir efekt yaratmış olursunuz. Üstelik her renkle kombin olabileceğinden, başka farlarla birlikte kullanabilirsiniz.

2. Uçuk pembe
Uçuk pembe de makyajda evrensel renklerden biridir. Mat veya pırıltılı, tek başına veya şık bir görünüm için derinliği olan bir renkle birlikte kullanılabilir. Çok hafif bir renk olduğundan farklı cilt tonları üzerinde harika durur. Kırmızı yansıma yapmaz.

3. Mat fildişi
Çantanızda olması gereken bir başka süper kahraman daha! Bu çok yönlü renk, yoğun renkleri yumuşatmak, kaş kemiğini vurgulamak, gözleri aydınlatmak ve derin renkler için baz olarak kullanmaya çok elverişli.

Hafif şekilde sürerseniz, cilt tonunuz ile arasında keskin bir kontrast yaratmamış olursunuz.

4. Mor
Morun sadece bazı göz renklerine yakışacağını mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Mor, benzersiz bir dumanlı göz makyajı yapmak ve kırışıklıkları gizlemek için harika bir renktir! Morun kullanabileceğiniz birçok tonu bulunuyor: Lavanta, leylak, mürdüm, lila... Klasik siyah far yerine geçen mükemmel bir alternatif!

5. Vanilya
Fildişini sevmeyenler için vanilya çok ideal bir alternatif. Bu doğal rengi, tek başına kaş kemiğine ve göz diplerine kullanabilir ya da başka renklerle karıştırabilirsiniz. Nötr tonuyla birçok far rengi için iyi bir astar olur.6. Koyu kahve

Siyah far ve eyeliner bazen çok sert görünebilir. Onu yerine koyu kahve sürebilirsiniz. Kahverengi farı, eyeliner ve kaşlarınızı doldurmak için kullanabilirsiniz. Dumanlı göz makyajı için de en iyi renklerden biridir. Her güzellik bağımlısının ihtiyacı olan çok işlevli bir renk.

7. Gri-kahve
Gri-kahve, makyaj koleksiyonunuzda olması gereken olağanüstü bir renktir. Mat olanı gündüz kullanım için çok ideal, pırıltılı olanı ise gece kullanımına çok uygundur. Bakışlarda dramatik bir etki yaratır.

Makyaj Trendi’nde göz makyaj ayı! 4 al 3 öde ile makyaj çantanızdaki eksik farları tamamlamanın şimdi tam zamanı! Linke tıklayın: http://www.makyajtrendi.com/satin-al/exclusive-urunler/4-al-3-ode-far-kampanyasi_22
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter