MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KAVANOZUN İÇİNDE TAM BİR GECE UYKUSU: IBUKI BEAUTY SLEEPING MASK!


Bedenimiz ve ruhumuz için gece uykusu nasıl hayati bir önem taşıyorsa, cilt için de aynısı geçerlidir. Cilt, kendini geceleri uykudayken yeniler, onarır, dinlendirir, gücünü toplar. Böylece günlük hayattaki yıpratıcı her türlü çevresel faktöre, yaşlanma belirtilerine ve strese karşı savaşır. Gece uykusu bu yüzden çok çok çok önemlidir. 

Cildimizin iyi bir gece uykusuna ne kadar ihtiyacı olduğunu bilen Shiseido, yepyeni ve cilt için adeta mucizevi bir ürün tasarladı. Gece uykusu resmen artık bir kavanoza girdi! Düşünün; gece uykusunu yüzünüze sürüyorsunuz ve sabah uyandığınızda neredeyse 12 saatlik uyku uyumuş gibi cildiniz mü-kem-mel sağlıklı görünüyor!

Ibuki Beauty Sleeping Mask tam olarak nedir? 
Şaşırdınız, değil mi? Gece uykusu nasıl olur da kavanoza girer diyorsunuz? Evet şaşırtıcı fakat gerçek, aynen böyle oldu!

Shiseido Ibuki Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesi. Geceleri uyumadan önce -hatta uyumasanız bile- cilde uyguluyorsunuz ve ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle uyanıyorsunuz. Üstelik adı maske ama bu ürünü ciltten temizlemiyorsunuz. Gece boyu cildiniz maskeyi zaten emiyor.Siz uyumasanız bile cildiniz tam bir gece uykusu almış gibi oluyor! NASIL?
Siz ister uyuyun, ister uyumayın; maskeyi sürdüğünüz zaman cildiniz zaten gece uykusunu almaya başlıyor. Bu yüzden özellikle çok az uyuyan, güneş ışınlarıyla fazla haşır neşir olan, stres gibi birçok faktörden dolayı cildi cansız ve yorgun gözüken herkes bu maskeyi kullanmalı! 

Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenme sürecini güçlendiriyor. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlıyor, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanıyor. Maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır.Gece maskeyi sürdünüz, sabah uyandınız: Cildinizde ne gibi değişimler göreceksiniz?
Maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini korur. O yüzden sabah uyandığınızda cildiniz nemle birlikte çok taze ve bir çiğ tanesi gibi yumuşak görünecektir. Daha canlı, ışıltılı ve parlaktır.

Düzenli ve uzun süreli kullanımda ince çizgilerin ve koyu halkaların azaldığını da gözlemleyeceksiniz.Maskeyi uygulamanın püf noktaları
Shiseido Ibuki Sleeping Mask’ı gece temizlemiş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza sürün. Hatta maskeyi sürerken derin nefesler alarak, rahatlatan ve uyumayı kolaylaştıran kokusunu da içinize çekebilirsiniz. 

Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.

Bu maskenin en güzel yanlarınların biri ise, ihtiyaç hissettiğinizde kullanabilmeniz! Cildinizin ihtiyacına göre uygulama sıklığını ayarlayabilirsiniz. Haftada 2-3 de olabilir, çok daha sık da olabilir. İsterseniz her gün!


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç