MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KIRIŞIKLIK, SARKMA, DONUKLUK: HEPSİYLE SAVAŞAN MUCİZE BİR SERUM VAR!

Evet, doğru okudunuz: Kırışıklık, sarkma ve donuk ciltle mücadele eden müthiş bir serum var. Tüm zamanların en çok satan serumuyla tanışmaya hazır mısınız? 

Zamanla yarışmayı kim istemez? Yaşlılık belirtilerine karşı koymayı? Sarkma, kırışıklık ve donuklukla mücadele etmeyi? Aynaya baktığında kendini hep aynı yaşta görmeyi kim istemez? Tüm kadınlar ister! O halde açıklıyoruz: Bütün bunların hepsiyle savaşan mucize bir serum var.

Mucize serumun adı: Shiseido Bio-Performance Super Corrective Serum
Bu serumun dünyanın en çok satan formüllerinden biri olduğunu biliyor musunuz? Evet, zamanı yenen bir cilt yaratan Super Corrective Serum, yaşlanmanın üç önemli şikayeti olan kırışıklık, sarkma ve donuk görünüme etkili bir çözüm sunuyor ve kadınlara mutluluğunu geri veriyor!

Bio-teknolojinin gücünü kullanarak yaşlı hücreleri genç hücre seviyesinde tutmak için onaran serum, Bio-Regenesist kompleks teknolojisi ile geliştirilmiştir. Böylece derin kırışıklıkların durumunu hızlıca düzeltir, sıkılık ve toparlama sağlar. Donuk görünümü onarır ve daha aydınlık, sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. 

İlk kullanımdan itibaren farkı farket!
Kullananlar ilk uygulamadan itibaren kırışıklıklarında azalma ve yüz hatlarında toparlanma farketmişlerdir. Düzenli kullanımda ise derin kırışıklıklarında gözle görülür bir düzelme olduğunu kesin bir dille söylemişlerdir.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter