​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

KONTÜR DEVRİMİ: MUFE YENİ KONTÜR KİTLERİNİ KEŞFEDİN!


Kontürün makyajda geldiği nokta çok net: Vazgeçilmez! Evet, kontür makyajımızın olmazsa olmazı artık. Gece veya gündüz farketmiyor, yüzümüzü gölgelendirip elmacık kemiklerimizi vurgulamadan dışarı adım atmıyoruz. Peki ya şimdi kaşlarınızı ve dudaklarınızı tamamen bu iş için üretilmiş özel ürünlerle şekillendirmeye ne dersiniz?

Sadece yüzünüzü değil, kaşlarınızı ve dudaklarınızı da Make Up For Ever’in Pro Sculpting serisiyle mükemmel şekilde öne çıkarabilirsiniz. 

Peki, Pro Sculpting serisi nedir?
Pro Sculpting, yüzünüzü, kaşlarınızı ve dudaklarınızı belirleyip, vurgulayıp, kusursuz şekilde ortaya çıkarmaya yarayan ürünlerin genel adı. Bu seride 3 ürün var.


Make Up For Ever Pro Sculpting Brow: 3’ü 1 arada kaş şekilendirme kalemi. Kaşlarınızı mükemmel şekilde çizip vurgulamanıza imkan tanır.Kalemin 3 ucu vardır:

-Açılı uç: Kaş hattına renk verme, belirleme ya da düzeltme içindir. 
-Fırça ucu: Çizgi hattını dağıtarak doğal sonuç elde etmeye yarar.
-Sünger uç: Kaş kemiğini aydınlatıp net ve temiz sonuç almanızı sağlar.

Mumsu ve kuru yapısı kaş kıllarının arasını doldurur. Asansörlü ucu vardır, kalemtraşa da ihtiyaç duymazsınız. Sarışından esmere her kaş rengine uyum sağlayacak tam 5 rengi vardır. 

Bu 3’ü 1 arada kaş kalemi kaşlarınızı ve kaş hattınızı mükemmel şekilde vurgular. Kaşlarınız kusursuz şekilde doğal ve dolgun gözükür.  Kaş şekillendirmeye yeni bir bakış açısı getiren bu ürün sayesinde makyaj çantanızda bir sürü ürün taşımaya son!

Tek bir kalem sayesinde renklendirmeden kaş kemiği highlight’ına kadar hepsini bu kalem ile yapabilirsiniz.

Make Up For Ever Pro Sculpting Lip, dudaklarınızı 2 adımda şekilendirmek için mükemmel bir üründür. 2’si 1arada dudak şekillendirme kalemidir. Asansörlü stik ucu, dudakları çizer ve renklendirir. Yarı mat bitişlidir. Sünger ucu ise dudaklara parlaklık ve dolgunluk verir.

Pro Sculpting Lip, dudak kontürünü (hattını) çok güzel belirler ve dolgunluk efekti verir. Eğer dudaklarım biraz daha dolgun olsaydı diyorsanız, hem renk hem dolgunluk vermek için daha iyi başka bir ürün bulamazsınız!

Açık pembeden menekşe rengine kadar 4 temel rengi bulunuyor.

Make Up For Ever Pro Sculpting Palette, yüzünüzü şekillendirmek için gereken 4 renkten oluşan süper bir kontür paleti! Üstelik açık, orta, bronz ve koyu ciltler için tam 4 çeşidi var.

Bu kremsi palet, 4’ü birarada kontür paletidir: Aydınlatmaya, kontür yapmaya, ışıltı ve renk vermeye yarar. 

Profesyonel makyaj artistleri gibi mükemmel kontür yapmanızı sağlar!

Paletteki 4 renk, makyaj artistlerinin kontür makyajında kullandığı ürünlerdir.
-1 mat açık renk: Highlight için
-1 mat koyu renk: Gölge için
-1 sedefli renk: Aydınlık için
-1 allık: Renk için

Siz de bu palet ile kontürünüzü mükemmel şekilde yapabilirsiniz. Ama unutmayın, kremsi yapılarından dolayı pudradan önce, likit ya da krem fondötenden hemen sonra uygulanmalıdır.