​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKE UP FOR EVER AQUA BROW KİT İLE KAŞLARINIZI ŞEKİLLENDİRİN!

Yüzümüz vitrinimiz ise, kaşlar da bu vitrinin en önemli yeridir. Çünkü kaşlar, yüzün ifadesini belirler. Bu yüzden çok önemlidir. Makyajınız ne kadar mükemmel olursa olsun, kaşlarınızı doğru şekillendirmemişseniz o makyaj tamamlanmış sayılmaz. Peki, kaşlarınızı en güzel nasıl şekillendirirsiniz?

Make Up For Ever Aqua Brow Kit ile kendiniz de kaşlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Kaş fırçanız ve kaş tarağınız varsa, ihtiyacınız olan tüm malzemeler tamam demektir! Ve, bu kitin içinde kaş jeli ile birlikte bunların hepsi var. Üstelik bu kaş şekillendirme kitinin dünyanın en çok satan kaş şekillendiricisi olduğunu bir kez daha vurgulayalım!

Kaşlarınızı kalınlaştırıp doldurmak için jeli elinizin üstüne biraz dökün ve fırçaya az bir miktar alın. Gerektikçe alırsınız tekrar. Kaşları alttan doldurmaya başlayın. İnce kısımları ve boşlukları doldurun önce, sonra kavisi düzeltin. Böylece kaşlarınızın orantısını düzeltmiş olursunuz.

Aqua Brow Gel çabuk kuruyan bir ürün olmadığı için acele etmenize gerek yok. Gerekli müdahaleleri yapmak için vaktiniz var, yavaş olun. En doğal ve düzgün görünümlü kaşları böyle elde etmiş olursunuz. 

Doldurma işlemi bittikten sonra kaş tarama fırçası ile kaşlarınızı çıkış yönünde tarayın ve bırakın. İşte, doğallıkla doldurulmuş ve şekillenmiş kaşlar!

Sevilen blogger'lardan Chunlibeauty'de kaşlarını Make Up For Ever Aqua Brow Kit ile şekillendiren ve ondan asla vazgeçemeyenlerden biri!Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar, kaş nasıl şekillendirilir sorusunun cevabını videoda veriyor.