MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION

Nars'ın yeni fondöteni Nars All Day Luminous Foundation, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren kadınların gözdesi oldu. Bu fondöteni bu kadar eşsiz kılan ne peki? Cevabı basit: Birkaç damlada üstün kapatıcılık ve hafiflik. Bir fondötenden beklediğiniz her şey bu üründe var: Hafiflik, kapatıcılık, doğallık, pürüzsüzlük...


“Makyaj, cildinizi kapatmamalı. Kim olduğunuzu ortaya çıkarmalı.”
- François Nars.

Ten makyajının dahisi Nars, yeni fondöteniyle hayallerdeki cilde kavuşmanıza imkan veriyor. Hem doğal görünen hem de üstün kapatıcılık özelliğiyle cildinizi kadife gibi saran bir fondötene kim karşı koyabilir? Fondöten kullanmayı sevmeyenlerin bile bağımlısı olacağı “All Day Luminous Weightless Foundation”, doğal kapatıcılığı sayesinde pürüzsüz bir ten makyajı yaratıyor.

16 saat kalıcı ve çok hafif!
Çok hafif bir yapıya sahip olan bu fondöten, eşsiz likit dokusu ve yağ içermeyen formülü ile 16 saate kadar kalıcılık gösteriyor. Ciltteki kızarıklıkları kapatıp ten rengini eşitleyerek kusursuz bir bitiş sağlıyor. Üstelik tüm bunları ciltte ağırlık yapmadan, tüy gibi bir hafiflik hissiyle yapıyor.

Hangi fırça ile uygulanabilir?
Bu fondöteni Nars Mie Kabuki Brush ile rahatça uygulayabilirsiniz. Geniş alanlara kolay uygulama sağlayan bir fondötendir. 

Şişe tasarımı ünlü Fransız mimardan...
Ünlü Fransız mimar Fabien Baron’un ambalaj tasarımını yaptığı “All Day Luminous Weightless Foundation”, yeni pompasıyla kullanım rahatlığı sağlıyor. Ürünü yeterli miktarda, ziyan olmadan kullanma imkanının yanı sıra, çantanızda rahatlıkla da taşıyabilirsiniz. Üstelik koku, paraben, alkol ve yağ içermiyor.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter