MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS İLE 4 ADIMDA MÜKEMMEL TEN

“Ten makyajı temeldir. Güzel bir makyajın ilk adımı güzel bir ten ile başlar. Eğer cilt güzel görünüyorsa, geri kalan her şey mükemmel görünecektir. Bunu sanki makyajınızın tuvaliymiş gibi düşünebilirsiniz. ” – François Nars

Modern makyajın algısını değiştiren François Nars’a göre, mükemmel bir cilt güzelliğin ilk anahtarı. Kusursuz bir makyaj istiyorsanız, önce cildiniz kusursuz olmalı... Bu bakış açısından yolan çıkan Nars’ın 4 adımlık bir ritüeli var. Cilt tonunu eşitleyip cildin ışıltısını dengelemek için geliştirilmiş özel formüller ve 4 adımdan oluşan ritüel sayesinde, makyaj uygulaması için ideal bir zemin oluşturmak mümkün. Porselen cildin anahtarı bu 4 adımda!

İşte, porselen cilt icin 4 adım:

1. Adım: Hazırla ve bazını oluştur
Yağ içermeyen Pore Refining Primer cildi pürüzsüzleştirip, gözeneklerin görünümünü küçültmenizi sağlar. Çizgilerin görünümünü azaltan ve parlamayı kontrol altına alarak cildi makyaja hazırlayan Pore Refining Primer ile pürüzsüz bir makyaj zemini oluşturabilirsiniz.

2. Adım: Eşleştir ve karıştır
Likit yapıya sahip, yağ içermeyen All Day Luminous Weightless Foundation uygulayarak, hem doğal bir kapatıcılık elde edip hem de cilt tonunu eşitleyebilirsiniz. Cilde anında ışıltı veren bu fondöten, 16 saate kadar etkili ve çok hafif bir yapıya sahip.

3. Adım: Düzelt ve mükemmelleştir
Nars’ın en sevilen ürünlerinden Radiant Creamy Concealer’ın ışıltılı yapısı ve orta-yüksek derecede kapatıcılığı sayesinde kusurları mükemmel bir şekilde örtebilirsiniz. Bu kapatıcı, çok işlevli cilt bakım içerikleri ve ışığı yansıtma teknolojisiyle zenginleştirilmiştir.

4. Adım: Sabitle ve bitir 
Eşit dağılıma sahip, uzun süre kalıcı ve mükemmel görünen bir makyajın son dokunuşunu Soft Velvet Powder ile yapmalısınız. Fondöteni sabitlemek, yağ kontrolünü sağlamak ve porselen gibi pürüzsüz bir bitiş elde etmek için makyaj artistlerinin olmazsa olmazlarından olan bu pudra, size mükemmel bir cildin kapılarını açıyor. 

Bu 4 adım size porselen gibi bir cildin kapılarını açıyor! Hala bu adımları uygulamadıysanız, daha fazla beklemeyin! 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter