MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS WANTED PALETLER İLE MÜKEMMEL GÖRÜNÜM

Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi allık paletlerden ikisini görüyorsunuz: Nars Wanted I Allık Paleti ve Nars Wanted II Allık Paleti. Paletlerin sahip olduğu şahanelik tek başlarına yeterli zaten. Onları görünce siz de bize hak vereceksiniz... Sınırlı sayıda üretilmiş olmaları panik yaratmasın, siz bir Narsissist iseniz bu paletleri koleksiyonunuza katmak için fazla bekleyemezsiniz zaten!

Yüksek pigmentli allık renklerinden oluşan 2 paleti tüm cilt tonları kullanabilir; esmer, sarışın, beyaz tenli... Cildinizi ısıtmak ya da soğutmak için... Yoğun çarpıcılıkla matlar ve baştan çıkarıcı ışıltılılar ile kontür ve gölgelendirme yapabilir, cildinizi parlatabilirsiniz. Renkler o kadar net ve uyumlu ki, fotoğrafta filtre kullanmaya ihtiyacınız olmayacak bile! Mercan, pembe, parlak kırmızı ve ahududu renkleri ile yüzünüze taze ve canlı bir görünümü en güzel şekilde verebilirsiniz.

Allık paletlerini nasıl kullanacaksınız?

Allık paletleri yüze renk, boyut ve sıcaklık katmak için mükemmeldir. Basitin dışında pek çok farklı görünüm yaratmak için kullanılabilir. Farklı renkler ve farklı uygulama teknikleri denemekten korkmayın!

- Boyutlu bir yanak için üç tonu uygulayın: Kontur için en koyu tonu, aydınlatmak için en açık olanı ve canlılık vermek için en parlak rengi kullanın.

- Doğal bir ışıltı elde etmek için mat ve ışıltılı tonları karıştırararak uygulama yapın.

- Aydınlatıcı etkisi için yüzün yüksek noktalarına ışıltılı tonları kullanın.

Canlı görünüm

Sağlıklı ve canlı renkli yanaklar için, canlı renklerden birini yanağın elma kısmından elmacık kemiklerinden şakaklara doğru, saç diplerine kadar hafifçe yayın. Daha doğal bir rengi burun kemiğinin üstünden saç diplerine doğru yayarak canlı rengin keskinliğini kırın. Başka bir renk ile hafifçe göz kapaklarını süpürün, belirsiz bir renk katın. Cildinize aydınlık ve parlak bir görünüm katmak için ışıltılı renklerden biri ile highlight yapın ve kaş kemiğini de aydınlatın. Bunun için ışıltılı 2 farklı renk de kullanabilirsiniz.

Çok Boyutlı Parlaklık

Tüm yüzde sıcak ve parlak bir efekt için pembe renklerden birini yanaklardan saç hattına kadar yayın. Göze boyut vermek için gözkapağına da rengi uygulayın. Mat rengi nazikçe elmacık kemiklerinin üstüne bastırarak rengi yumuşatın. Highlight için istediğiniz aydınlatıcıyı kullanın.

İLGİLİ HABERLER

ERKAN ULUÇ: DUAL INTENSITY ALLIKLAR HAYAT KURTARIYOR!

ALLIK KONUSUNDA OTORİTE: NARS ALLIKLAR

ALLIK UYGULAMA TEKNİKLERİ NELERDİR?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter