MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS YILBAŞI ÖZEL KOLEKSİYONU: SARAH MOON


François Nars ve moda fotoğrafçısı Sarah Moon, feminenliğin her yönünü gözler önüne seren, sınırlı adetteki özel koleksiyonlarıyla sizi makyaj dünyasında muhteşem bir yolculuğa davet ediyor! 

“Sarah bir şair, bir heykeltıraş, bir ressam. Uzun yıllardır çalışmalarına hayranım. Güzelliğe yaklaşımını, duyarlılığını, aşırı mükemmeliyetçiliğini ve inceliğini seviyorum. Fotoğraf çekerken onu izlemek çok önemli bir hayat dersi oldu.” - François Nars

Nars, 2016 yılbaşı koleksiyonu için Fransız moda fotoğrafçısı Sarah Moon ile işbirliği yaptığını duyurduğundan beri büyük bir heyecanla beklediğimiz koleksiyon beklentileri boşa çıkarmadı. Nars’ın Kurucusu ve Yaratıcı Direktörü François Nars ve Sarah Moon’un birlikte tasarladığı Nars Sarah Moon Holiday Collection 2016, narin ve ruhani ambalajlar ve ürünler aracılığıyla makyaj tutkunlarını modern feminenliği keşfe davet ediyor...


Koleksiyonun ilham kaynağı

İkonik sinemadan derinden ilham alan François Nars ve Sarah Moon, sezon hikayesinin tonunu belirlemek için Metropolis filminin nostaljik fütürizminden esinlenerek ortaklaşa çalıştı. Koleksiyonun her unsuru, gerçekle gerçeküstü arasındaki çizgiyi bulanıklaştırırken ortak vizyonlarının doğrudan ifadesi adeta...

Hipnotize edici bir koleksiyon

Sarah Moon for NARS Color Collection, keskinleştiren ve yumuşatan, uyandıran ve kışkırtan, yoğun ve hipnotize edici bir koleksiyon. 

Koleksiyonda takma kirpiklerden rujlara, ojelerden, eyeliner’dan farlara kadar çok çeşitli bir yelpaze bulunuyor. Koleksiyonun asıl dikkat çekici yanı ise, setler. Ambalajlarından ürünlerin renklerine kadar mükemmel kombinasyonlar yanaklar, dudaklar ve gözlere hitap ediyor...Nars, neden Sarah Moon’u seçti?

Fransa’da Vichy’de doğan Sarah Moon, kariyerine 1960’lı yıllarda model olarak başladı ama tıpkı François Nars gibi onun da yaratıcılığı ve merakı kameranın arkasına geçmesini sağladı. Romantik, çoğu zaman düşsel bir his yaratan fotoğrafları Paris’ten Kyoto’ya ve New York’a kadar pek çok şehirde sergilendi. Ayrıca Chanel, Dior ve Comme des Garçons gibi önemli markaların çekimlerini üstlendi. Japon modasından kitaplara ve sessiz filmlere kadar her şeyden ilham alan Sarah Moon, modernlik ve gelenek aşkını şimdi NARS’ın güzellik dünyasına taşıyor. 

Sarah Moon işbirliği hakkında şunları söyledi: “Aramızdaki karşılıklı güven, saygı ve hayranlık, birlikte çalışmayı çok keyifli hale getirdi. François da fotoğrafçı olduğu için sürecin ne kadar hassas olduğunu iyi biliyor. Başından sonuna gerçek bir işbirliği oldu.” 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter