MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

RENKLİ GÖZ MAKYAJ BAZI: NARS TINTED SMUDGE PROOF

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow BaseTen için kullanılan makyaj bazlarının yanı sıra göz makyajının dayanıklı olması için de göz makyaj bazları bulunuyor, biliyorsunuz. Üstelik şimdi şeffaf göz makyaj bazlarının yanı sıra bunların renklileri var: Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base. 

Bu renkli göz makyaj bazı çok marifetli biliyor musunuz? Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturuyor, saniyeler içinde hızla kuruyor. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmıyor.

Peki, bu ürün ne işe yarıyor? 

Göz makyajınızın dayanıklı olmasını sağlıyor
Bu bazın asli görevi budur aslında. Göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önlüyor. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan veriyor. Bu yüzden her zaman fardan, göz kaleminden veya eyeliner’dan önce uygulayın.

Gözlerinizi daha aydınlık gösteriyor
Evet, bu yeteneği cidden harika! Bu görünüm için ürünü tek başına kullanabilirsiniz. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında giderir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık rengini kullanırsanız gözlerinizi daha aydınlık gösterir.
Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base Swatch
Ayrıca içeriği çok besleyicidir: Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır.

Doğal bir göz makyajı için kullanılabilir
Sadece bu renkli bazları kullanarak makyajınızı yapabilirsiniz. Önce cilt tonunuza uygun renkte bir baz seçin ve göz kapağına uygulayın. Ardından seçeceğiniz daha koyu bir tonu ise iç kısımlara uygulayın. Bu, hafif gölgeli ve doğal bir görünüm yaratır. 

Keskin hatlı eyeliner çizgisi için...
Eyeliner çizgisinin daha keskin görünmesi ve dağılıp yayılmaması için de öncesinde ten renginizle aynı tonda bir baz kullanmanızı öneriyoruz. O mükemmel görünümlü eyeliner çizgisine ulaşmak için....

İLGİLİ HABERLER

NARS YENİ FAR KOLEKSİYONU İLE ÇOK GÖZ ALICI

YENİ NUDE RUJLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?

NARS CLIMAX HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORLAR?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter