MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SADECE 1 AYDA CİLT LEKELERİNDE AZALMA VE PIRIL PIRIL BİR CİLT!

Eğer leke ve cilt tonu eşitsizliği gibi endişeleriniz varsa artık bunları dert etmeyin. Shiseido’nun yeni White Lucent serisi ile lekelerinizde sadece 1 ayda gözle görülür azalma göreceksiniz.

White Lucent Brightening Gel Cream: Cilt lekelerine karşı aydınlatıcı jel krem. Eğer White Lucent Overnight Cream&Mask ile birlikte kullanıyorsanız bu jel kremi sadece gündüz kullanın. White Lucent gece bakım kremi olmadan kullanıyorsanız, gece de kullanabilirsiniz.

White Lucent Overnight Cream&Mask: Cilt lekelerine karşı aydınlatıcı gece bakımı. Bu ürünü ister gece kremi, isterseniz haftada birkaç gece maske olarak kullanabilirsiniz. Ürünü maske olarak kullandığınızda badem büyüklüğünde bir miktar, gece kremi olarak kullandığınızda ise daha kalın bir tabaka olarak yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Bu ikiliyi birlikte kullandığınızda 1 ay sonra leke görünümü farkedilir derecede azalır. 

YENİ LEKELERİN OLUŞUMUNU ENGELLEYİN

Bu seri, cildin kendini yenileme sürecini destekleyen ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Reneura Teknolojisi+ ile ciltte gözle görülür aydınlık sağlar. 

Bu iki ürün de cilde renk veren pigmentleri uyaran faktörleri kontrol eder, aşırı melanin üretimini bastırır ve var olan lekelerin rengini açarlar. 

Yeni leke oluşumuna karşı ciltte bariyer oluştururlar. 

SAKURA BRIGHT COMPLEX

Lekeler 1 ayda nasıl azalıyor?

Sakura Bright Complex sayesinde. Bu özel aydınlatıcı formülasyonun içinde Beşparmak Otu Özü, Keklik Üzümü Özü, Sakura çiçeği Özü ve Alıç Özü bulunuyor. Pigmentasyonu uyaran faktörleri kontrol ediyorlar. 

PARABEN YOK, MİNERAL YAĞLAR YOK...

İçeriğinde parfüm de yoktur...

Koku aroması için Japon turunçgili Sudaçi ve rahatlatıcı yeşil çiçek kokularının karışımı kullanılmıştır. 
Bu serideki ürünleri 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

İLGİLİ HABERLER


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter