MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

URBAN ENVIRONMENT SPF50'NİN DİĞER GÜNEŞ KORUMALI ÜRÜNLERDEN FARKI

Shiseido Urban Environment UV Protection Cream, aslında şehir yaşamında cildi UV ışınlarına karşı korumak için geliştirilmiş günlük güneş kremi. SPF30 ve SPF50 olarak 2 çeşidi bulunuyor. Evet tamam ama farklı olan ne var? 

Shiseido Urban Environment UV Protection Cream, günlük kullanım için tasarlanmış bir güneş kremi. Yaz ve kış günlük kullanım için tasarlandığından dolayı da bildiğimiz güneş kremlerinden biraz daha farklı.


Bu farklar neler?

1) Bu yüksek korumalı güneş kremi, birçok güneş koruyuculu kremin aksine tüy gibi hafif bir yapıda. Cilt tarafından çok iyi emilir ve yapışkan bir his bırakmaz.

2) Günlük hayatta yüzünüzde tek başına nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Uzun süreli nemlendirme özelliğiyle cildi pürüzsüzleştirir.

3) Makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz. Üzerine makyajınızı rahatlıkla yaparsınız. 

4) Hem yüzünüze hem vücudunuza güneş koruyucu olarak sürebilirsiniz.

5) Aynı zamanda cilt bakım ürünü olarak da kabul edebilirsiniz. İçeriğinde ciltte doğal olarak bulunan nemlendirici amino asitler vardır. UV ışınlarından kaynaklanan hasarı önlemek amacıyla Scutellaria Baicalensis özü içerir. UV ışınlarının neden olduğu DNA hasarını önleyen Elma Gülü Yaprağı özü ile formüle edilmiştir. Bu içeriğin güçlü bir antioksidan etkisi vardır. 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter