MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

Sizin İçin Seçtik

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür.

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum’u sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz.

Uzun Süre Dayanıklı Cilde Parlak Görünüm Veren Fondöten

Nars Natural Radiant Longwear, 16 saat boyunca kalıcılığını koruyan ve cilde mükemmel bir parlaklık veren fondötendir. Fondötenin uzun süre dayanıklı olma özelliği, patent bekleyen üstün bir teknolojiyle güçlendirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde elde edilen formül, hafifliğine rağmen olağanüstü bir esneklikle cildi adeta ikinci bir ten gibi sarmalar. Kuru, karmadan kuruya dönük ve karma ciltler için idealdir. Yüksek kapatıcılığa sahiptir. Buna rağmen cilde doğal bir görünüm verir.

Uzun Süre Dayanıklı Cilde Parlak Görünüm Veren Fondöten 2
-Fondöteni parmaklarınızla yüzün merkezinden dışına doğru dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. -Üzerine transparan pudra uygulamaya ihtiyaç yoktur. Fondöten zaten çok dayanıklıdır. Yine de tercihe bağlı olarak uygulayabilirsiniz. Transparan pudra kullanacaksanız, Nars Light Reflecting Pressed Powder’ı uygulayın. Işığı yansıtan şeffaf pudradır. Fondötenin cildinizde yarattığı canlı ve aydınlık görünümü örtmez.

IBUKI SLEEPING MASK

Cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir.

Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer.

NARS Kremsi Yapıda Stik Far (Sınırlı Üretim)

Nars’ın 2018 Bahar koleksiyonunda yer alan sınırlı üretim stik fardır. Gözlere uzun süre dayanıklı ve yoğun renk verir.

NARS Kremsi Yapıda Stik Far (Sınırlı Üretim) 4
-Nars Velvet Shadow Stick’i göz kapağınıza sürüp, Nars Diffusing Brush #41 ile dağıtabilirsiniz. -Bu fırça yoğun kılları sayesinde, ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmazdır. - Açık renkli stik farı kaş kemiğinizi ve göz pınarınızı aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. - Renkleri birlikte kullanıp pratik gölgeli makyaj yapmak için de idealdirler. - Stik formlu olduklarından dolayı bu farlar ile buğulu göz makyajı en güzel şekilde yapılabilir. Stik far ile kalın bir çizgi çekip, Nars Diffusing Brush #41 ile rengi çok hafif dağıtabilirsiniz. Buğulu bir göz makyajınız olur.

PERFECT HYDRATING BB CREAM SPF30

En sevilen BB krem! Ünlü yıldızların tercihi...Cilt kusurlarını en aza indirirken, cilde harika bir ışıltı veriyor.

"Gözenekleri gizleyip cilt pürüzlerinin görünümünü en aza indirirken, cilde parlak ve sağlıklı bir ışıltı verir. " Shiseido Eğitim Müdürü Ferda Öner
Kampanya Kapat
Kampanya Aç