​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

Sizin İçin Seçtik

İLK MAKYAJ SETİM BY ERKAN ULUÇ 1

Nars İlk Makyaj Setim, ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’un seçimleriyle genç kızlara özel olarak hazırlandı. Normal ve kuru cilde sahip açık tenli genç kızlar için tasarlanan sette; Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 Finland renkli nemlendirici (orijinal boy), Christopher Kane koleksiyonundan Starscape neon pembe allık ve Orgasm Lipgloss (deluxe boy) yer alıyor. Bu seti alanlara Nars’ın özel tasarım ve hiçbir yerde satılmayan siyah makyaj çantasını da hediye ediyoruz

“Ekstra ışıltı arzu ederseniz; renkli nemlendiriciyi bezelye tanesi kadar Copacabana Illuminator ile karıştırın ve yüzünüzün tamamına uygulayın. Bu şekilde oldukça radyant bir cilde sahip olursunuz. ”

Karma/Yağlı Ciltlere Uygun - Açık Ten

Nars İlk Makyaj Setim, ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’un seçimleriyle genç kızlara özel olarak hazırlandı. Yağlı ve karma cilde sahip açık tenli genç kızlar için tasarlanan sette; Velvet Matte Skin Tint SPF30 Finland renkli renklendirici (orijinal boy), Christopher Kane koleksiyonundan Starscape neon pembe allık ve Orgasm Lipgloss (deluxe boy) yer alıyor. Bu seti alanlara Nars’ın özel tasarım ve hiçbir yerde satılmayan siyah makyaj çantasını da hediye ediyoruz

Karma/Yağlı Ciltlere Uygun - Açık Ten 2
“Eğer kapatıcılığı sizi tatmin etmezse, daha sonra Radiant Creamy Concealer’ı parmaklarınızla veya #12 Cream Blending Brush ile göz altına ve kusurları en aza indirmek için gerekli noktalara uygulayabilirsiniz.”

IBUKI SLEEPING MASK

Cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir.

Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer.

Aydınlatıcı Krem/Likit Kapatıcı

Cilt kusurlarını anında gizleyip, ince çizgileri ve yorgunluk belirtilerini azaltırken, cilde pürüzsüz bir görünüm veriyor. Makyaj sanatçılarının gözdesi bir ürün!

 Aydınlatıcı Krem/Likit Kapatıcı 4
"Az miktarda ürün uygulayarak makyaja başlayın ve en doğal etkiyi yakalamak için kademeli olarak kapatıcıyı arttırın." - Profesyonel Makyaj Sanatçısı Pınar Gerçek

VELVET LIP GLIDE

Nars Velvet Glide, yarı mat bitişli, dudaklarda kadifemsi bir yumuşaklık ve görüntü yaratan rujdur. Dudağa kolaylıkla uygulanır, yapışkanlık ve ıslaklık hissi vermez.

Dudaklarda ‘’gizli ruj efekti’’ için: Rengi uygulayın daha sonra parmak uçlarınızla ürünü dudağa iyice yedirin.