​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

Sizin İçin Seçtik

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 EYE CARE SET

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Eye Care Set, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları hedef alan bakım setidir.

Ultimune Eye konsantreyi her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize uygulayın. Göz kreminden önce kullanılması önerilir. Benefiance Intensive Eye Countour Cream’i cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak her sabah ve akşam kullanın. Ürün ile birlikte verilen spatulayı kullanarak, küçük bir miktar kremi göz çevresine nazikçe uygulayın.

ULTIMUNE/BOP GLOW REVIVAL PARTNER SET

Shiseido Ultimune/Bop Glow Revival Partner Set, daha genç ve daha parlak, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü yaratmayı hedefleyen bakım setidir.

ULTIMUNE/BOP GLOW REVIVAL PARTNER SET 2
Ultimune’u her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, gece ve gündüz kreminizden önce uygulayın. BOP Glow Revival Cream’i Ultimune’nin ardından eşit bir şekilde tüm yüzünüze uygulayın.BOP Glow Revival Eye Treatment’ı her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak uygulayın.

ULTIMUNE/BENEFIANCE WRINKLE RESIST PARTNER SET

Shiseido Ultimune/Benefiance Wrinkle Resist Partner Set, çevresel faktörlerin sebep olduğu hasara karşı cildi korumaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı bakım setidir.

Ultimune’u her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, gece ve gündüz kreminizden önce uygulayın. Benefiance WrinkleResist24 Day Cream SPF15’i Ultimune’nin ardından eşit bir şekilde tüm yüzünüze uygulayın. Benefiance WrinkleResist24 Eye Contour Cream’i her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak uygulayın.

BOP GLOW REVIVAL HOLIDAY KIT

Shiseido BOP Glow Revival Holiday Kit, göz çevresi dahil, tüm yüze ışıltı ve tazelik vermeyi hedefleyen cilt bakım setidir.

BOP GLOW REVIVAL HOLIDAY KIT 4
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM, Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra cildinize eşit bir şekilde sürün.

BOP LIFT DYNAMIC HOLIDAY KIT

Shiseido BOP Lift Dynamic Holiday Kit, göz çevresi dahil, tüm yüze sıkılık ve lifting etkisi vermeyi hedefleyen cilt bakım setidir.

BOP LIFTDYNAMIC CREAM (50ML): Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra cildinize eşit bir şekilde sürün.