MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

Sizin İçin Seçtik

WASO BEAUTY SMART WATER

Waso Beauty Smart Water, geleneksel Japon içeceği Amazake’den esinlenilmiş 3’ü 1 arada güzellik suyudur. Cildi temizler, nemlendirir ve makyaja hazırlar. Ciltten makyajı ve diğer kirleri temizler. Nem sağlar. Mükemmel bir bitiş için makyaj altı baz görevini yapar. Gözenek görünümünü en aza indirir. Net ve eşit dokulu bir cilt yaratır. Cilt yumuşak ve taze görünür. Hafif ve sulu bir yapısı vardır.

48 Saat Etkili Yoğun Kıvamlı Zengin İçerikli Nemlendirici – Normal/Kuru/ Problemli Ciltler

Waso Giga-Hydrating Rich Cream, gözenekleri tıkamadan cilde 48 saat boyunca nem sağlayan zengin içerikli kremdir. Yoğun kıvamlı bir dokusu vardır. Cildi besler. Nemi cilde hapseder ve kuruluktan kaynaklanan cilt sorunlarını önlemek için cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Nemli ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için cilt tarafından hemen emilir.

48 Saat Etkili Yoğun Kıvamlı Zengin İçerikli Nemlendirici – Normal/Kuru/ Problemli Ciltler 2

WASO STARTER SET

Waso Starter Kit 2, normal, kuru ve hassas ciltler için düşünülmüş nemlendirici ve besleyici deluxe boy ürünlerden oluşan cilt bakım setidir. Sette: Quick Gentle Cleanser 30ML (bal özlü cilt temizleyici), Fresh Jelly Lotion 30ML (mantar özlü, nem deposu yumuşatıcı tonik losyon) ve Giga- Hydrating Rich Cream 30ML (fermente soya fasulyeli yoğun nemlendirici krem) bulunuyor. Bu set, 15 yaşından itibaren kullanılabilir. Paraben içermez.

15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi Seti

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Eye Mask Trio, 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maske setidir. Setin içerisinde 3 çift göz maskesi vardır. Bu maske, yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize eder. Göz altındaki kırışıklıklar ve kaz ayağı kırışıklıklarını hedef alır. Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir.

15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi Seti 4

WASO CLEAR MEGA HYDRATING CREAM 30ML

Shiseido Waso Clear Mega Hydrating Cream, 24 saat boyunca cildi nemlendiren, gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve kuruluğu önlemeye yardımcı olan transparan jel kremdir. Yoğun neme ihtiyaç duyan normal ve kuru ciltler için tasarlanmıştır. PhytoResist System+ ile botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. İçerisinde havuç özleri vardır. Havuç, su ve besin maddeleri açısından zengindir.

Newsletter