MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

Sizin İçin Seçtik

ESSENTIAL ENERGY EYE DEFINER

Shiseido Essential Enery Eye Definer, dijital ekranın zararlı etkileriyle savaşan ve enerji dolu görünen gözler için koyu halkaları, şişlikleri ve ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltan, 24 saat nemlendirici etkili göz çevresi kremidir.

Aydınlatıcı Krem/Likit Kapatıcı

Cilt kusurlarını anında gizleyip, ince çizgileri ve yorgunluk belirtilerini azaltırken, cilde pürüzsüz bir görünüm veriyor. Makyaj sanatçılarının gözdesi bir ürün!

 Aydınlatıcı Krem/Likit Kapatıcı 2
"Az miktarda ürün uygulayarak makyaja başlayın ve en doğal etkiyi yakalamak için kademeli olarak kapatıcıyı arttırın." - Profesyonel Makyaj Sanatçısı Pınar Gerçek

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

Cilt üzerine krem gibi sürülür ve bir süre sonra ciltten soyularak çıkarılır. Görünür gözenekleri küçültür. Cilt yüzeyini derinlemesine arındırır; cildi sebumdan ve tüm makyaj kirinden, gözeneklerde biriken kalıntılardan, ölü hücrelerden temizler.

Cildi Neme Doyuran Gece Güzellik Maskesi

Waso ailesinin yeni üyesi sleeping mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, tüm nem ihtiyacını karşılayan ve yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir.

Cildi Neme Doyuran Gece Güzellik Maskesi 4

PERFECT HYDRATING BB CREAM SPF30

En sevilen BB krem! Ünlü yıldızların tercihi...Cilt kusurlarını en aza indirirken, cilde harika bir ışıltı veriyor.

"Gözenekleri gizleyip cilt pürüzlerinin görünümünü en aza indirirken, cilde parlak ve sağlıklı bir ışıltı verir. " Shiseido Eğitim Müdürü Ferda Öner
Kampanya Aç