Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
AYDINLIK VEREN KAPATICILAR İLE GÖZ ALTI MORLUKLARINIZI SİLİN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL

Kapatıcı

AYDINLIK VEREN KAPATICILAR İLE GÖZ ALTI MORLUKLARINIZI SİLİN!

 • Temmuz 01, 2020Bir kadının makyaj çantasında olması gereken en önemli ürünlerden biri, kapatıcıdır. Çünkü göz altlarımız bize bazen çılgın oyunlar oynayıp koyu halkalar ve morluklar oluşturabilir. E tabii bu da çok can sıkıcı olur! Bu nahoş halkalardan kurtulmanın en etkili yolu da aydınlık veren bir kapatıcı kullanmaktır. Bu tür kapatıcılar –kabul edelim-en iyi arkadaş kategorisinde üst sırada yer alır!
 

Neden aydınlık veren kapatıcı kullanmalıyız?

 

Çünkü aydınlatıcı etkisi olan kapatıcılar koyu halkaları ve morlukları gizlediği gibi cilt tonunu iyileştirir, aydınlık ve iyi dinlenmiş bir ifade verir yüze... Yorgun görünümü giderir, sizi canlı ve taze gösterir. Işığı yansıtıcı özellikleri vardır. 
 

Aydınlık veren kapatıcılar hangileri?
 

Aydınlık veren kapatıcıların hepsi göz çevresi ve yüzün diğer taraflarında da kullanılabilir. Kapatıcı özelliklerinin yanı sıra aydınlatıcı olarak da kullanılabilirler!
 

 

Make Up For Ever Lift Concealer, koyu halkaları ve ufak cilt tonu farklılıklarını çok iyi bir şekilde gizler. Buğday proteini bakımından zengin olan formülü, cilt tonunu iyileştirir ve gözlerin etrafındaki çizgileri düzgünleştirerek yüzü daha gergin ve genç göstermeye destek olur. Kremsi yapıdadır.

 Shiseido Perfect Stick Concealer
, en koyu göz altı halkalarını kapatmak veya ciltte istediğiniz bölgelere aydınlık vermek için ideal bir üründür. Stik formundan dolayı rahat uygulama sağlar. Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar’ın da favori ürünüdür. 
 Nars Radiant Creamy Concealer
, krem yapıda ve ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresindeki halkaları, koyulukları çok güzel örter. En güzel yanı da nemli bir bitişi olmasıdır. Işığı yayma teknolojisine sahiptir. Göz çevresini çok güzel aydınlatıp, koyulukları kapattığı gibi cilt kusurlarını gizleyip, yorgunluk belirtilerini de azaltır.
 

 

Düzeltici kapatıcıdan sonra aydınlatıcı kapatıcınızı uygularsanız, göz çevrenizde görünen hiçbir sorun kalmaz. Cilt tonunuz mükemmel ve aydınlık görünür. 
 

Şimdi aydınlatmaya gelelim...

 

Morlukları kapattıysak sırada aydınlatma var... Aydınlatıcı etkili kapatıcınızı göz altlarınıza üçgen şeklinde sürün. Böylece cildinizle de renk bütünlüğü olur. Makyaj artistlerinin favori fırçası Nars Cream Blending Brush #12 ile ürünü en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Göz çevresine ve yüze kapatıcının mükemmel şekilde adapte olması için tasarlanmış bir fırçadır.

 

Son olarak kapatıcıyı sabitlemek için Make Up For Ever Loose Powder ile son dokunuşu yapın.

 

Püf noktası: Eğer göz çevrenizde kırışıklık problemi varsa, kapatıcının çizgilere dolmaması için ilk adım olarak makyaja Nars Instant Line Pore Perfector ile başlayın. Bu, ince çizgi ve gözenekleri doldururak cildi makyaj için hazırlar. Cildi düzgünleştirerek pürüzsüz bir zemin yaratır.

 

 

Aydınlık görünümü tamamlayalım...

 

Bu görünümü tamamlamak ve taze ifadeyi tüm yüze yaymak için yanaklarınıza Make Up For Ever HD Blush Peachy Pink (şeftali pembe) allık sürmeli ve elmacık kemiklerinizin üzeri ile kaş kemiğinizi Nars Illuminator Copacabana ile aydınlatmalısınız. İşte şimdi 8 saat uyumuş gibi muhteşem görünüyorsunuz!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ