;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BOYADAN ÇOK ZARAR GÖREN SAÇLAR İÇİN KURTARMA PLANI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
HERBAL HAIR CARE OIL
ASHLEY JOY

HERBAL HAIR CARE OIL

Bitkisel Saç Bakım Yağı
399,90 TL
HAIR CARE SPREY
ASHLEY JOY

HAIR CARE SPREY

Saç Bakım Spreyi
229,90 TL
ARGAN HAIR SERUM
ASHLEY JOY

ARGAN HAIR SERUM

Argan Saç Bakım Serumu
299,90 TL
MOISTURE EXPRESS HAIR MASK
WE ARE PARADOXX

MOISTURE EXPRESS HAIR MASK

1 Dakikada Saçları Canlandıran Yoğun Nem Maskesi
890,00 TL 801,00 TL
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
No. 8 BOND INTENSE MOISTURE MASK
OLAPLEX

No. 8 BOND INTENSE MOISTURE MASK

Bağ Güçlendirici &Yoğun Onarıcı & Nemlendirici Maske
759,00 TL
No. 7 BONDING OIL
OLAPLEX

No. 7 BONDING OIL

Bağ Güçlendirici Saç Bakım Yağı
759,00 TL
No. 4 BOND MAINTENANCE SHAMPOO
OLAPLEX

No. 4 BOND MAINTENANCE SHAMPOO

Bağ Güçlendirici Bakım Şampuanı
759,00 TL
No. 5 BOND MAINTENANCE CONDITIONER
OLAPLEX

No. 5 BOND MAINTENANCE CONDITIONER

Bağ Güçlendirici Saç Bakım Kremi
759,00 TL
BOND TREATMENT DUO
OLAPLEX

BOND TREATMENT DUO

Bağ Güçlendirici &Yoğun Onarıcı & Nemlendirici İkili Bakım Seti
1.518,00 TL
BOND MAINTENANCE SYSTEM TRAVEL TRIO
OLAPLEX

BOND MAINTENANCE SYSTEM TRAVEL TRIO

Bağ Güçlendirici & Saç Kusursuzlaştırıcı Üçlü Seyahat Bakım Seti
1.737,00 TL
THE BOND TREATMENT SYSTEM
OLAPLEX

THE BOND TREATMENT SYSTEM

Yoğun Onarıcı & Nemlendirici & Bağ Güçlendirici Üçlü Saç Bakım Seti
2.277,00 TL
No. 0 INTENSIVE BOND BUILDING TREATMENT
OLAPLEX

No. 0 INTENSIVE BOND BUILDING TREATMENT

Bağ Yapılandırıcı Yoğun Saç Bakım Spreyi
759,00 TL
No. 3 HAIR PERFECTOR
OLAPLEX

No. 3 HAIR PERFECTOR

Bağ Güçlendirici ve Saç Kusursuzlaştırıcı
759,00 TL
No. 3 HAIR PERFECTOR 250 ML
OLAPLEX

No. 3 HAIR PERFECTOR 250 ML

Bağ Güçlendirici ve Saç Kusursuzlaştırıcı
1.898,00 TL 1.520,00 TL

Saç

BOYADAN ÇOK ZARAR GÖREN SAÇLAR İÇİN KURTARMA PLANI

 • Haziran 25, 2020

Saç boyası ile aranız saçlarınız yanmaya yakın zarar görene kadar –eminiz- çok iyiydi. Ama şu anda saçlarınız sert ve çok kuru, tel tel ve şekilsiz bir haldeyse, boyanın verdiği zarar epey büyük demektir. Peki, boyadan bu kadar çok zarar gören saçlarınız için ne yapabilirsiniz? Hemen acil durum paketine geçiyoruz!


boyalı saç bakımı nasıl olmalı

1) Öncelikle çivi çiviyi sokar deyip soluğu kuaförde almayın. Bu görünümden kurtulmak için üst üste boya yaptırmayın. Bu kadar yıpranmış bir saç kimyasal işleme tekrar maruz kaldığında durum daha da vahim olabilir. Boyasız durmanız mümkün değilse, biraz daha pahalı ama daha sağlıklı olan organik saç boyalarını uygulatın.

2) Fön, maşa gibi işlemler yüksek ısıdan dolayı saçınızı daha da yıpratabilir. Bir süre bunlardan uzak durun. 

saçlara fön uygulamanın zararları

3) Saçlarınızı kestirin, mümkün olduğunda yıpranan kısımlardan kurtulmaya bakın. Saçlarınızın kısalmasından korkmayın, kökü sizde yine uzar! Daha güzel uzar. Kestirdikçe saçlarınızın sağlıklı kısımları daha çok ortaya çıkar. Keçe tüyü görünümünden kurtulana kadar saçlarınızı sık sık kestirin. 

4) Sıra geldi bakımlara... Bu dönem saçlarınıza yoğun bakım kürleri yapıp, kaybettiği nemi ve canlılığa ona geri kazandırmaya çalışmalısınız. İşe şampuandan başlayın. Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo her kullanımda saçları daha parlak ve sağlıklı hale getirir. Saçtaki boyama, ısıyla şekillendirme ve günlük yıpranma sonucunda tehlikeye giren hasarlı disülfür bağlarını kalıcı olarak yeniden oluşturan Olaplex’in patentli bağ oluşturma ve güçlendirme teknolojisine sahiptir. N°4 Bond Maintenance Shampoo, saçı derinlemesine nemlendirir ve güçlendirir. 

Ashley Joy Argan Serum


5) Çok yıpranan saçın ilk ihtiyacı nemdir. Nemi saçta tutmak için kolajen içeren bir saç bakım kremini diğer saç kremi ile dönüşümlü olarak kulllanın. Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Mask Olaplex Bond Building teknolojisine sahiptir ve saçtaki bağları onarır. Kuru, kırılgan saçları ve yıpranmış saç bağlarını güçlendirir. Saçlara 2 kat fazla parlaklık, 4 kat fazla nem ve 6 kat fazla pürüzsüzlük sağlar. Hasar görmüş saça bakım yapmak için yoğun nem sağlar. Üstelik saçları ağırlaştırmaz ve saçların daha hacimli görünmesine yardımcı olur. 

Ashley Joy Argan Hair Serum ise çevresel zararlardan saçları korumak için argan yağı ve bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiştir. İçerisinde bulunan A vitamini sayesinde saçları besler ve bakım yaparak onları parlak ve pürüzsüz yapar. Avucunuza aldığınız saç bakım serumunu ellerinizde yayın ve havlu ile kurulanmış veya nemli saçınıza eşit miktarda dağıtarak uygulayın. Saçlarınızı her zamanki gibi şekillendirin. Durulamayın.

Olmazsa olmaz: Maskeler

6) Haftada 1 ya da 2 defa saçlarınıza maske yapın. Maskeler, derin bakım ürünleridir. Saça nem ve elastikiyet vermesi açısından gereklidir. Çünkü sağlıklı saç esnektir, çok yıpranmış saçlar bu özelliklerini tamamen kaybetmiş saçlardır. Ashley Joy argan yağlı saç maskesi, içeriğindeki argan yağı sayesinde saçları nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmelerini sağlar. Parlaklığını yitirmiş saçlara yeniden hayat verir. Bu maske, çok uygulama görmüş, mat ve yıpranmış saçlar için harika bir üründür! 

saç maskesi uygulaması

7) Haftalık saç bakımınızda dönüşümlü olarak kullanacağınız bir başka maske de, WE ARE PARADOXX Detox Restorative  Hair Mask ’ tır. Bu iyileştirici saç maskesi ile saçınızın ihtiyacı olan doğal yağları saçınıza geri kazandırmış olursunuz. Saçları besler ve nemlendirir. Nemi saça hapsetmek ve saçın parlaklığını arttırmak için provitamin B-5 ile zenginleştirilmiştir. Saça canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Vegan Keratin ise saçın kırılganlığını azaltır ve hasarlı uçları düzeltir. Hindistan cevizi, saçın protein yapısını onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. 

Yıpranmış saçların ilacı: Saç bakım yağı

8) Saç bakım yağlarının saç üzerinde hızlı ve etkili sonuçları vardır. Saçları anında ipeksi yumuşaklığa kavuştururlar. Yumuşaklık ve parlaklık, yıpranmış saçların özlediği şeylerin başında gelir. Çünkü onlar kuru ve mattırlar... Olaplex No.7 Bonding Oil Saçınızdaki hasarlı disülfit bağlarını yeniden oluşturmak için formüle edilmiş yıldız bileşen bis-aminopropil diglikol dimaleat içerir. Elektriklenmeyi en aza indirirken 232 dereceye kadar UV/ısı koruması sağlar. Hasarlı ve yıpranmış saç bağlarını onararak saç yapısını güçlendirir ve korur. 

Ashley Joy Herbal Care Oil, 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş bakım yağıdır. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için uygundur. Saçları parlatır, yumuşatır ve besler. Saçların sağlığını geri kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçları güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçı yoğun şekilde nemlendirir. Paraben ve Parafin içermez.
Ashley Joy Herbail Oil

Durulanmayan bakımlar

9) Durulanmayan bakımlar, saçınızı yıkadıktan sonra hafif nemli saçlara uygulanır. Saçların kolay şekillenmesini ve saçın beslenip güçlenmesini sağlarlar. Ashley Joy Hair Care Spray, saçı korur, kontrol eder ve anında nemlendirerek kolay taranmasını sağlar. Saçı onarırken güneşin zararlı etkilerine ve ısı ile şekillendirilmelerde oluşabilecek hasara karşı korur. Kırık uç oluşumunu engeller ve saç rengini korur. Paraben ve Parafin içermez.

Ashley Joy Hair Care Spray

10)  Ashley Joy Hair Care Sprey , badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formüllü saç bakım spreyidir.  Duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, aynı zamanda saçı besler ve kırık uçların onarılmasına yardımcı olur. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Saçınızın kolay şekil almasını ve fönün kalıcı olmasını sağlar. Durulanmaz. Paraben ve Parafin içermez. Tüm saç tipleri içindir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ