Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
Cansu Dere Makyajı - GQ Dergisi
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL

Ünlülerin Makyajı

Cansu Dere Makyajı - GQ Dergisi

 • Temmuz 03, 2020

Cansu Dere Makyajı - GQ Dergisi

 

 

Cansu Dere’nin her zaman cool, duru ve klasik bir makyaj stili var. Çok beğendiğimiz güzel oyuncunun dergi çekimi için makyajını yapan Hamiyet Akpınar’a bu makyajda hangi ürünleri kullandığını sorduk.

 

Şeffaf bir ten
 

1) Cansu Dere’nin pürüzsüz ve şeffaf görünen cildi için Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 Medium 1 renkli nemlendirici kullanıldı. İncecik yapılı saten bitişli olan bu renkli nemlendirici, cilde doğal parlaklığı en güzel şekilde veriyor. 

 

Esmer tenliler için çok ideal bir kapatıcı
 

2) Esmer tenli olan Cansu Dere’nin göz altlarını aydınlatmak için Shiseido Stick Concealer’ın 3 numarası tercih edildi. Perfeck Stick Concealer’ın içeriğindeki Reflect and Fit Powder (yansıtıcı ve uyumlu pudra), cildin aydınlık yanını ortaya çıkarır. Bu yüzden göz çevresi daha berrak görünür. 

 

 

Dramatik gözler
 

3) Gözlerde Nars Duo Eyeshadow Brousse ikili far (koyu toprak-koyu menekşe) çok hafif gölge için kullanılmış. Burada asıl oyuncu, ışıltılı tekli far Nars Dual Intensity Antares. Antares parlak beyaz altın renginde ve gözlerin iç köşelerinde ve üstünde kullanılarak makyaja efekt vermeye yarıyor. Nars Velvet Eyeliner Last Frontier kahverengi göz kalemi de alt ve üst kirpik diplerinde kullanılarak bakışlara derinlik vermeye yaramış. 
 

Shiseido Automatic Fine Eyeliner’ın siyah rengi ile gözlerin dış köşelerine doğru kalınlaşan bir çizgi çekilmiş. Nars Audacious Maskara ile kirpiklere son dokunuş ve göz makyajı bitti!
 

Kontür ile kemik yapısı vurgulandı
 

4) Burun kanatlarına, elmacık kemiklerinin altına Nars Laguna bronz pudra ile kontür yapıldı. Kontür sadece elmacık kemiklerini kusursuz şekilde ortaya çıkarıp, kemik yapısını belirginleştirecek kadar uygulanıyor. Nars Dual Intensity Adoration’ın açık rengi ile highlight ve sıcak pembe rengi de yanaklara hafif renk vermek için kullanılmış.
 

Nude ruj hep favori

 

5) Cansu Dere nude renk rujları çok seviyor. Bu yüzden ona Nars kalem rujların en sevilenlerinden biri olan kahvemsi şeftali Biscayne Park uygulanıyor. 

 

Kahve tabanlı rujlar özellikle sarı alt tonlu esmerlere çok yakışıyor, aklınızda olsun diyor Hamiyet Akpınar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ