;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLT LEKELERİNİZLE SAVAŞMANIZ İÇİN 7 ÖNERİ!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
WHITE LUCENT ILLUMINATING MICRO-SPOT SERUM
SHISEIDO
Koyu Lekeleri Hedef Alan Aydınlatıcı Serum
5.800,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
1.790,00 TL

Sivilceler

CİLT LEKELERİNİZLE SAVAŞMANIZ İÇİN 7 ÖNERİ!

 • Temmuz 11, 2020

Aynaya baktığınızda gözünüze ilk takılan o sevimsiz leke oluyorsa, mücadele zamanı gelmiş demektir. Cilt lekelerinizle savaşmanız için ise 7 ürün önerimiz var. Biraz sabır ve düzenli kullanım ile bu ürünlerin lekeler üzerinde ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz!
 

1) Lazere alternatif / Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum: Ciltteki inatçı lekeleri azaltmak için özel olarak geliştirilmiş bir formül içeren leke karşıtı serumdur. Mevcut koyu lekeleri azaltır, iyileşmeye direnç gösteren inatçı lekeleri serbest bırakır. 

 

Yapılan laboratuvar araştırmaları, 10 günlük kullanım sonunda değişken tonlardaki cildin aydınlanmaya başladığını, 12 hafta sonunda cilt tonunun tamamen eşitlendiğini, farklı sebeplerle ortaya çıkmış lekelerin görünürlüklerinin minimuma indiğini ve cildin daha genç göründüğünü göstermiştir. Deneylere katılan kadınların %84’ü daha önce lekelerden kurtulmak için lazer tedavisi görmüştür ve bunların %64’ü lazer yerine Shiseido Intensive Anti-Spot Serum kullanmayı tercih etmişlerdir. Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın. Ultimune kullanıyorsanız, Ultimune’dan sonra uygulayın.

 

 

2) Tamamlayıcı göz çevresi ürünü/ Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate: Göz çevresini aydınlatan, koyu halka düşmanı yoğun göz kremi. Göz çevresinde halka oluşumuna sebep veren 2 neden ile savaşır: Pigmentli melanin formülasyonu (kahverengi daireler) ve kötü mikro dolaşımı (mavi daireler). Böylece göz çevresinde morluk ve halka oluşumunu engeller.

 

PÜF NOKTASI: Micro-Spot Serum ve Ultimune Power Infusing Eye Concentrate’i birlikte kullandığınızda yüzünüz hiç olmadığı kadar aydınlık ve lekesiz bir hale gelir. Bu ikiliyi birlikte kullanan kadınlar, lazer veya alternatif herhangi başka bir tedaviye ihtiyaç duymadıklarını özellikle vurgulamışlardır. Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra uygulayın. Ultimune Eye kullanıyorsanız, Ultimune Eye’dan sonra uygulayın.

 

3) Cildin savunmasını güçlendiriyor / Shiseido Ultimune: Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her kadının rahatlıkla kullanabileceği cildin savunmasını güçlendiren konsantre ürün, kullanmaya başladığınız günden itibaren, cildinizdeki 3 temel alanda mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar:

 

-Cilt yüzeyiniz anında daha pürüzsüz, esnek, doğal ve nemli hale gelir.

-1 haftada cilt tonunuz daha parlak, ışıltılı, dengeli ve berrak olur.

-4 hafta sonunda cilt hatlarınız ise daha az kırışık, daha az ince çizgili, çok daha esnek ve sıkı görünüme kavuşur.

 

Ultimune’u 1 ay boyunca düzenli kullandığınızda çizgilerinizi azalttığını, renk tonu eşitlenmiş parlak yani sağlıklı bir ten elde ettiğinizi, üzerine uygulanan serum ve kremlerin etkisini arttırdığını göreceksiniz. O yüzden serum veya kremlerinizden önce cildinize ilk olarak Ultimune uygulayın. Bir de Ultimune Eye var. O da göz çevresi cildi için çalışan konsantre bakım. Göz çevresi serum veya kremlerinizden önce uygularsanız, ürünlerinizden daha yüksek performans alırsınız.
 


 

4) Işıltı arttırıcı serum / Nars Optimal Brightening Concentrate: Nars’ın özel Light Reflecting Complex teknolojisiyle geliştirilmiş bu ışıltı arttırıcı serum cildi anında aydınlatır ve cilt tonunu canlandırır. Uzun vadede yaşlılık belirtilerini önlemek ve cildin onarımına yardımcı olmak için çalışırken cilt tonunu berraklaştırır ve eşitler. Koyu renkli lekeler yavaş yavaş gözden kaybolmaya başlar ve cilt aydınlık görünür. Tek başına ya da makyaj altı olarak kullanılabilir. 

 

5) Aydınlatıcı serum / Valmont Infinite Radiance Essence: Cildin hava almasını sağlayan, cildi pürüzsüzleştiren ve aydınlatan serumdur. Yorgun ve donuk ciltlere ışıltısını geri kazandırır. Leke ve ışıltı problemi yaşayan ciltler için de uygundur.

 

Valmont Infinite Radiance Essence’i cildinize hafif bir masaj ile sadece akşamları uygulayın. Gündüz kullanmayın.

 

 

6) 2 ayda yepyeni bir cilt / Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs: Cilt yüzeyini etkili biçimde arındıran ve cildi aydınlatan 8 adet çift taraflı diskten oluşan özel bir üründür. Haftada bir kullanılarak cildi 2 ayda yeniler. Üstelik bu diskleri kullanırken başka bir peeling ya da arındırıcı ürün kullanmanıza gerek yoktur. Cildi soyma özelliği olduğundan lekeler üzerinde etkilidir.

 

Diskler çift taraflıdır: Disklerin dokumalı yüzü kotondan yapılmıştır ve etkili bir soyma (peeling) sağlar, cildi arındırır. Diğer tarafı %100 doğal ipekten elden edilmiştir ve cildi aydınlatır. Parlaklık kazanmış sağlıklı görünümlü bir cilt ortaya çıkar. Disklerin içeriğinde maya, ve pirinç kepeği bulunur. Bu özel içerik, cildi yumuşatır ve doğal şekilde ölü hücrelerin pul pul dökülmesini teşvik eder. Böylece cilt yıpranmadan, zorlanmadan en nazik şekilde işlem sırasında kendiliğinden yenilenmiş olur. Mikro-dermabrazyondan esinlenilerek üretilmiş bir üründür. Profesyonel mikro dermabrazyon bakımının aksine, disk cilde kolayca mükemmel bir parlaklık sağlar.

 

Göz ve dudak gölgesine getirmeden, diskin dokuma yüzüyle 1,5 dk dairesel hareketler ile cildinize masaj yapın, ardından 30 saniye ipeksi yüzey ile cildinizi silin. Bu işlemden sonra cildinizi su ile durulayın ve sırası ile Ultimune, serum kullanıyor iseniz serum ve/veya nemlendirici ile devam edin.

 

 

7) Lekeleri azaltan renkli nemlendirici / Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30: Cilt yüzeyini anında pürüzsüzleştiren, cilde sağlıklı bir görünüm veren renkli nemlendiricidir. Gözenek ve çizgilerin görünümünü en aza indirir. Eşit olmayan cilt tonunu dengeler. Düzenli kullanımda, 4 hafta içinde ciltteki lekelerin görünümünü azaltır. SPF30 ile cildi zararlı güneş ışınlarından korur.

 

Özellikle kuru, kuruya dönük, karma ve normal ciltler için çok uygundur. Yağlı ciltlerin altına baz uygulayak kullanmaları tavsiye edilir. Yağlı ciltler bu ürünü uygulamadan önce Nars Pore Refining Primer ile ciltlerinin parlamasını kontrol altına alabilirler. 

 

Bu seriden ilk defa kullanacaksanız ve renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, [email protected] adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ