Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
Didem Soydan’In Gündüz Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır? - Fezi Altun
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Ünlülerin Makyajı

Didem Soydan’In Gündüz Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır? - Fezi Altun

 • Temmuz 20, 2020

 

https://youtu.be/4sABZGmOxVA

Profesyonel makyaj sanatçısı Fezi Altun, Didem Soydan’a uyguladığı dumanlı göz makyajı ile bu makyajı yapmaktan çekinen kadınlara yardımcı oluyor. Hafif renkli, gündüz kullanılabilen dumanlı göz makyajı videomuzda bu uygulamanın tüm püf noktalarını öğrenebilir, siyah dışındaki renk alternatifleriyle nasıl daha yumuşak bir görünüme kavuşacağınızı öğrenebilirsiniz. Nars ürünleriyle yapılan buğulu göz makyajı uygulamasının yanı sıra ten makyajınızın ve rujunuzun hangi tonlarda kullanılması gerektiği hakkında da bilgi edinebilirsiniz. 
 

Öyleyse Didem Soydan ile Makyajtrendi stüdyolarında renkli ve asil bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Bunun için hemen videomuzu izleyin!
 

Didem Soydan’ın dumanlı göz makyajını nasıl yaptığını ünlü makyaj artisti Fezi Altun uygulamasıyla öğreniyoruz.

 

Ten makyajını tamamladıktan sonra ilk adım olarak Nars’ın Dual Intensity farı ile gözlere baz uygulaması yapıyoruz.  Farı uygularken dikkat edilmesi gereken nokta kirpik diplerinden yukarı doğru sürmektir.  Fezi Bey kaşlara doğru çıkmaktansa farın sadece göz kapağında kalmasını tercih ettiğini söylüyor.

 

Sonrasında göz kalemini göz içine ve kirpik diplerinin tam üstüne sürüp fırça yardımı ile dağıtıyoruz.  Böylelikle gözü biraz daha yukarı çıkarmış oluyoruz.  Göz makyajını biraz yumuşatmak için Nars’ın Sophia rengi mat farını kesik uçlu bir fırça ile hafifçe göz kapaklarına ve göz altında kirpik diplerine uyguluyoruz.  Kirpik diplerine yoğunlaşarak maskara sürdükten sonra göz makyajımızı bitirmiş oluyoruz.  

 

Gölgelendirme için Nars’ın Laguna bronz pudrasını elmacık kemiklerine, kaş altına ve saç diplerine sürüyoruz.  Geçişi yumuşatmak için de şeftali tonlarındaki allığımızı uyguluyoruz.

 

Son olarak kalıcığı artırmak için sırasıyla dudak kalemi ve ruju sürerek makyajımızı sonlandırıyoruz.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ