Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ERKAN ULUÇ: MÜKEMMEL KİRPİKLERE ULAŞMAK İÇİN EN İYİ ÜRÜNLER VE TÜYOLAR
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
FULL LASH SERUM
SHISEIDO
Kaş & Kirpik Güçlendiren ve Hacim Artıran Serum
3.250,00 TL

Kaş & Kirpik Serumu

ERKAN ULUÇ: MÜKEMMEL KİRPİKLERE ULAŞMAK İÇİN EN İYİ ÜRÜNLER VE TÜYOLAR

 • Temmuz 05, 2020

“Kirpikleriniz yeterince etkileyici görünmüyorsa, makyajınız eksik kalmıştır. Her kadın kirpikleri ne kadar sık ya da uzun olursa olsun, bakışlarına derinlik kazandırmak için hep daha fazlasını ister. Kimisine sadece maskara kullamak yeterken, kimilerine daha fazla takviye gerekebilir.”
 

Her makyaj yaptığınızda eyeliner, aydınlatıcı veya kaş farı kullanmayabilirsiniz. Ama kirpiklerinizi boyamadan asla makyajınızı bitirmezsiniz. 

 

Peki, kirpiklerinizi nasıl daha gür ve canlı göstereceksiniz?

 

Erkan Uluç’un göz makyajının ‘3 silahşörü’ dediği vazgeçilmez ürünleri; serum, kirpik kıvırıcı ve maskara. Shiseido Full Lash Serum (kaş ve kirpik için serum) ve Shiseido Eyelash Curler (kirpik kıvırıcı) ile Nars Audacious Maskara.

Shiseido Full Lash Serum, hem kaşlar hem kirpikler için etkili bir serum. Kaşları ve kirpikleri besliyor ve bu sayede dolgunlaştırıyor. Canlı ve gür kirpikler için makyajın ilk adımı uygulanabilir. 

 

Kirpik kıvırıcılardan genelde hoşlanılmaz, kullanımı zor gelir. Ama aslında çok kolaydır, biraz pratik ile rahatça kullanabilirsiniz. Bu şekilde, hayran olunası kirpiklere sahip olacaksınız. Deneyin! İnanın, yarattığı etkiyi görünce bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Shiseido Eyelash Curler bu konuda en iyisidir! Kirpikleri kırmadan, bükmeden kıvırırken asla zarar vermez. Üstelik en kısa kirpikleri dahi etkili şekilde kıvırır.
 

Kirpiklerinizi maskara uygulamadan önce mutlaka kıvırın. Kirpiklerinizi maskara uygulandıktan sonra kıvırmaya çalışırsanız, zayıflamalarına ve maalesef zarar görmelerine sebep olabilirsiniz. Kıvırma işleminden sonra ise maskara bazını sürün. Maskara bazı, kirpikleri uzatır ve fiber elyaflarla zenginleştirildiği için kirpikleri gür ve sık gösterir. 

Ardından Nars Audacious maskara ile kirpiklerinizi boyayın. Bu maskara topaklanma, akma, bulaşma yapmadan çok uzun süre kirpiklerde kalıyor. 4D teknolojisi ile kirpikleri hem uzatıyor hem hacimli gösteriyor hem de kıvırıyor. Bir maskaradan daha fazla ne beklersiniz ki zaten?

İşte, etkileyici ve dramatik görünümlü kirpiklere ulaşmanın adımları bu kadar basit!

KİRPİKLER İÇİN EN ETKİLİ İKİLİLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ