Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
EVDEN ÇIKMADAN ÇANTANIZA ATMAYI UNUTMAMANIZ GEREKEN 3 ÜRÜN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Makyaj Çantası

EVDEN ÇIKMADAN ÇANTANIZA ATMAYI UNUTMAMANIZ GEREKEN 3 ÜRÜN!

 • Temmuz 20, 2020

Makyaja her zaman vakit ayıramayabiliriz. Yüzümüze renk gelsin, cildimiz aydınlık ve sağlıklı gözüksün yeter deriz. Zaten bu görünüm bile hoş ve bakımlı görünmek için kafidir. O yüzden çantamızdan ayırmadığımız ve kurtarıcımız 3 ürünü sizlerle de paylaşmak istedik.

 
1) Çok yönlü bir kapatıcı: Shiseido Sheer Eye Zone Corrector

 

Cildi yormayan, hafif ama etkili bir kapatıcı ile göz altlarınızdaki renk farkını nötürleyebilirsiniz. Shiseido Sheer Eye Zone Corrector, özellikle ince dokulu kapatıcı tercih edenler için ideal. Hafif, ciltte asla ağırlık yapmayan bir kapatıcı.

Ayrıca bu ürünün artı bir yönü de yüzün belli noktalarını aydınlatmak amacı ile kullanılması. Bazen göz çevresinin tamamı yerine yorgunluğun ve morluğun belli olan yerlerine sadece lokal olarak uygulayabilirsiniz. Hem aydınlatır hem kapatır!
 
 2) Şeftali pembesi allık: Nars Orgasm

 

Pembe tonlu allıklar her cilt tonuna yakışır ve pembe renk, sizi daha dinlenmiş ve taze gösterir. Yorgun veya uykusuzsanız bile, bunun cildinizdeki olumsuz etkilerini anında giderir. Üstelik makyaj artistleri der ki, pembe renk sizi daha genç gösterir!

 

“Ah bu Nars Orgasm allık, şeftali pembesi nefis rengiyle benim için vazgeçilmez! Her kadının mutlaka sahip olması gerek... ” Hamiyet Akpınar.


 


3) Göz kalemi: Nars Velvet Eyeliner’ın Las Pozas ve/veya Last Frontier

 

Göz içine ve göz pınarına uygulayacağınız kalem de gözlerinizi daha parlak ve beyaz gösterir. Bunun için kremsi yumuşaklıkta, kolay sürümlü göz kalemi Nars Velvet Eyeliner’ın Las Pozas inci beyazını tercih edebilirsiniz. Ya da pratik bir dumanlı göz makyajı yapmak (rahat şekilde dağılır ve harmanlanır) veya kalın eyeliner çekmek için Last Frontier kahverengi rengini tercih edebilirsiniz. Bu kalemi göz içine de çekebilirsiniz. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ