Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
EYELINER MODELLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL

Eyeliner

EYELINER MODELLERİ

 • Temmuz 03, 2020

Eyeliner, bir kadını en seksi gösteren detaylardan biri. Ama göz şeklimize uygun olursa... Bakın, farklı göz tiplerine göre eyeliner nasıl çekilmeli? “Bana eyeliner yakışmıyor” demeyin, kendi göz tipinize en iyi stili belirlemek için kaç çeşit eyeliner modeli olduğunu öğrenin.

 

Kuyruklu eyeliner
 

Gözün bitiş noktasından yani tersten başlayarak göz pınarlarına doğru çizgiyi incelterek uygulama yapın. Sonra bir eyeliner fırçası ile çizginin üzerinden geçerek hem hatlarını düzeltin hem de görünümü yumuşatın. Çizginin bitiş noktasından fırça ile çizgiyi yukarı çekerek kuyruğu yukarı doğru uzatın. Bu, gözlere kalkık bir etki verecektir. Ayrıca fırça ile eyeliner’ın üzerinden geçtiğiniz için ürün iyice dağılmış ve sabitlenmiş olacağından gün içinde bozulmayacaktır.
 

Nars Kohliner Minorque ile kuyruklu eyeliner’ınızı rahatlıkla çekebilirsiniz. Yoğun siyah rengi ve mat dokusuyla bakışlarınıza derinlik katar. Kuyruklu eyeliner, tüm göz tipleri için uygun bir makyaj stilidir. 
 

çift kuyruklu eyeliner


Çift kuyruklu eyeliner
 

Bu model oldukça bohem ve nostaljik bir hava taşıyor. Brigitte Bardot stili eyeliner makyajı da diyebiliriz çift kuyruklu eyeliner’a. Bu eyeliner modeli gözler üzerine görsel bir vurgu yaratıyor; gözleri oldukça iri gösteriyor. Bu makyajda göz kalemi ve krem eyeliner'ı birlikte kullanabilirsiniz. 
 

Nars Eye Paint Gel Eyeliner ile Nars Velvet Eyeliner’ı kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Kalemi gözlerin alt kısmında, jel eyeliner'ı üst kirpik dibinde kullanmalısınız. 
 

Bu eyeliner stilini özellikle küçük ve yuvarlak gözlüler denerlerse, gözlerini daha badem şeklinde gösterebilirler. 
 

yarım eyeliner

Yarım eyeliner

 

Birbirine yakın gözler için mükemmel bir eyeliner stili. Gözlerin birbirinden daha uzakta görünmesini sağlayacak bir illüzyondur. Önce, gözlerinizin iç köşelerine Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcı uygulayarak göz çevresini aydınlatın. Gözleri birbirinden uzaklaştırmak için göz pınarlarına eyeliner sürmeyin. Gözün dış köşesine yoğunlaşan eyeliner tercih edin. Gözlerin orta kısmından başlayarak uca doğru eyeliner çekin. 

 

Nars Black Moon Eyeliner Pencil, bu makyaj için ideal bir eyeliner olur.

 

İnce eyeliner
 

Kusursuz ince bir eyeliner uygulaması için eyeliner ile önce gözün bitiş yerini işaretleyin. Kuyruklu bir eyeliner istiyorsanız, kuyruğun bitmesini istediğiniz yeri de işaretleyin ve sonra bu 2 noktayı birleştirin. Sonra bitişten göz pınarına kadar çizgiyi tek hamlede hızlıca çekin. Çizginin üstünden geçmeyin, kalınlaştırabilirsiniz. 
 

İnce eyeliner için keçe uçlu likit eyeliner Nars Eyeliner Stylo’yu kullanabilirsiniz. 
 

Bu eyeliner stili özellikle düşük göz kapaklarına ve küçük gözlere sahip olanlar için idealdir. 

 

kalın eyeliner

 

Kalın eyeliner
 

Kalın eyeliner için önce çerçeve çizin. Eyeliner’ın nerede başlayıp nerede biteceğini çizin. Daha sonra bu çizgilerin içini doldurun. Kalın eyeliner uygulamak, ince eyelinerına göre daha kolaydır. Hata payı daha azdır. 
 

Özellikle iri gözlüler ve geniş göz kapaklılar için ideal bir eyeliner stilidir. 
 

Keçe uçlu Nars Eyeliner Stylo kalın eyeliner çekmek için çok pratik bir eyeliner ürünüdür.

 

renkli eyeliner

 

Renkli eyeliner
 

Renkli eyeliner sürmek, makyaja farklılık katmak için her zaman harika bir fikirdir. Bazen rutinden sıkılır, yenilik ararız. Genelde renkli eyeliner’ın kullanımı bu hissiyatın oluşumuna bağlıdır... Göz makyajınızda iddia yaratmak için renkli eyeliner’ları en az makyaj artistleri kadar sevin! Çünkü renkler gözlerimizi daha canlı ve parlak gösterdiği gibi, ifademizi güçlendirir.
 

Saks mavi: Bu renge ünlüler de bayılıyor. Jessica Alba için mavi eyeliner fan’ı diyebiliriz! Bu rengin, gözlerinizin beyazını daha beyaz ve daha parlak gösterdiğini biliyor musunuz? Kahverengi ve ela gözlüler için ideal bir ton. Nars Larger Than Life Long-Wear Eyeliner Rue Saint Honore saks mavi uzun süre dayanıklı göz kalemi, bu renkteki kalemlerin en güzellerinden biri. Yumuşak ve rahat sürümlü. 

 

Altın rengi: Bu sezon altın rengi makyajda pek popüler. Tek başına eyeliner olarak kullanımını da sıkça göreceğiz. Özellikle kahverengi gözlüler için mükemmel bir göz makyajı yaratıyor. Nars Larger Than Life Long-Wear Eyeliner Las Ramblas altın rengi göz kalemini hem eyeliner olarak kullanabilir hem de rengi göz pınarlarınızda yoğunlaştırarak bakışlarınıza ışıltı katabilirsiniz. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ