Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜMÜŞ EYELINER VE FAR KULLANMANIN YOLLARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Eyeliner

GÜMÜŞ EYELINER VE FAR KULLANMANIN YOLLARI

 • Temmuz 05, 2020

Hemen hemen herkes, çok az kullanılan makyaj stillerini denemek istemiştir. Ama cesaret edememiştir. Gümüş renk, göz makyajı için ilginç olabilir. ‘Twilight’ film karakteri gibi görünmenin yolları yazımızda!


Highlighter etkisi

 

Yorgun gözlerinizi aydınlık göstermek için, gözlerinizin iç köşelerine gümüş renkli Nars Eye Paint Interstellar uygulayabilirsiniz. Bu oldukça eski bir tekniktir. Bu şekilde oluşturduğunuz gölgeler gözlerinizi ışıl ışıl ve daha canlı gösterecektir. Dumanlı göz makyajı veya daha koyu tonlarda makyaj yapılmış gözlerde bu uygulama daha iyi netice verir.


Büyük gözler için

 

Daha güçlü ve belirgin gözlere sahip olmak istiyorsanız gümüş rengi eyeliner’ınızı kirpik dibi çizginize güzelce uygulayın. Tüm kirpik hattına çizgi çekin. Alt ve üst kirpik dipleri...


Modern ve iddialı

 

Çekici ve kadınsı görünmek istiyorsanız, gözlerinizde modern görünümleri tercih edin. Tüm alt ve üst kirpik çizgilerinize ışıltılı gölge uygulayın. Gözlerinize far olarak kahve tonlarında bir far uygulayın. Gümüş rengi bir eyeliner, kiraz rengi tonlarındaki bir allık ile bu görünümü tamamlayın. Nars Bengali Eyeshadow ve Make Up For Ever HD Blush Raspberry iyi birer ikili olurlar.


2 ton uygulayın

 

Alt kirpiklerinize önce gümüş renkli liner ile bir çizgi çizerek yayın. Sonra, üst kirpiklerinizi bronz tonlarda bir far ile gölge yapın. Belirli kontrastlar yaratmak için biraz siyah maskara ekleyebilirsiniz.

 

Nars Duo Eyeshadow Surabaya ve Make Up For Ever Smoky Stretch maskarayı birlikte deneyin.


Dumanlı göz makyajı

 

Dumanlı göz makyajının farklı tonlar ve ürünler ile şekil değiştirdiği su götürmez bir gerçek. Bu durum bize birçok farklı imkan ve çeşit sunuyor. Eğer dumanlı göz makyajınızı daha dramatik hale getirmek istiyorsanız grimsi tonlarda gümüş rengi farlar ile gözünüze gölge yapmayı tercih edebilirsiniz. Make Up For Ever Artist Shadow D-118i denemenizi öneririz.


Yaratıcı uygulama

 

Mat pembe bir ruj ile yapılan bir bitiş podyumların en hipnotize edici görünümüdür. Makyajı gümüş rengi bir far ve canlı renk bir parlatıcı ile bitirmek daha rahat ve yumuşak bir görünüm olacaktır. Canlı bir pembe veya fuşya , gümüş rengi ile kullanıldığında daha zinde bir görünüm elde ederken; gümüş rengi ile kırmızı birlikte kullanıldığında daha vamp bir görünüm elde edersiniz.

 

Mat pembe ruj: Nars Velvet Matte Lip Pencil Roman Holiday

Gümüş rengi far: Make Up For Ever Artist Shadow D-118

Aydınlatıcı: Nars Illuminator Copacabana

Kırmızı ruj: Make Up For Ever Rouge Artist Intense M8

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ