;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ÇARPICI MAKYAJ STİLİ: EMILY!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Ünlülerin Makyajı

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ÇARPICI MAKYAJ STİLİ: EMILY!

 • Temmuz 20, 2020

Tüm dünyanın gözü artık onun üzerinde! En seksi kadınlar arasında sayılan Emily, güzelliğiyle baş döndürüyor... Modellik ve oyunculuk yapan Ratajkowski, bronz ve parlak teni her ile daim dikkat çekiyor, koyu renk saçları ise hep ışıl ışıl… Golden Globe’da bu güzelliğinin üzerine kattıkları ile yıllarca hafızalardan çıkmayacağı ise kesin!

 

Emily’nin esmerliğiyle bütünleşen turuncu monokrom makyajına biz resmen bayıldık! Turuncu renk makyajda bundan daha iyi kullanılamazdı! O yüzden Emily’nin bu efsane görünümünden ilham alarak size bu makyajın nasıl yapılacağını en basit şekilde anlatmayı istedik. 

 

Emily’nin makyaj stili: Monokrom
 

Emily Ratajkowski’nin makyaj artisti Hung Vanngo, güzel modele turuncu tonlarında monokrom bir makyaj uygulamış. Bu makyaj gelmiş geçmiş en müthiş monokrom makyajlardan biri şüphesiz!
 

Monokrom makyaj nedir?
 

Monokrom makyajın püf noktası, aynı rengin farklı tonlarını gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda kullanmaktan geçiyor. Emily’nin makyajında da turuncu ana renk olarak, farklı tonları farklı yoğunluklarla gözlerde, tende ve dudakta kullanılmış.
 

Emily gibi turuncu monokrom makyajı nasıl yaparsınız? 

Siz de bu tonlarda bu stilde makyajı kendinize uygulayabilirsiniz. Özellikle yaza bu makyaj ne kadar yakışır, düşünsenize! Haydi denemeye o zaman!
 

İstenen göz makyajı: Smoky görünüm+turuncu far

- Bu makyajın can alıcı noktası, gözler. Nars Matte Eyeshadow Persia (mat turuncu) farı tüm göz kapağınıza yayın.

 

- Nars Mediterranee Duo Eyeshadow’ın gold rengini göz pınarlarında yoğun olarak ve alt kirpik diplerinde kalın şekilde kullanın. Işıltılı turuncu rengini ise daha önce uygulamış olduğunuz mat farın üzerinde, gözün dış köşelerinde ve orta kısmında derinlik efekti yaratması için ufak birkaç dokunuş şeklinde uygulayın.

 

- Nars Cordura Duo Eyeshadow’ın ışıltılı bakır kahve rengini gözlerde çok hafif smoky etkisi yaratmak için gölgeli şekilde kullanın.

 

- Göz içine Nars Velvet Eyeliner Last Frontier koyu kahverengi kalemi çekin. Nars Audacious maskara ile göz makyajını bitirin.

 

- Nars Casino Bronzer ile elmacık kemiklerine kontür yapıp, Nars Taj Mahal turuncu rengi allığı elmacık kemiklerinin üzerine (kontür hattının hemen üzeri) uygulayın. Bunu yaparken kontür hattını takip edin ki, renk etrafa yayılmasın. 

 

- Nars Casablanca veya Nars Audacious Catherine turuncu tonlarındaki rujlardan birini tercih edebilirsiniz. Ya da makyaj artistlerinin yaptığı gibi bu 2 rengi birlikte kullanabilirsiniz! Casablanca daha saten görünümlü bir ruj olduğundan parlaklık verecektir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ