Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ROMANTİK MAKYAJI: EMMA STONE
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Ünlülerin Makyajı

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ROMANTİK MAKYAJI: EMMA STONE

 • Temmuz 10, 2020

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ROMANTİK MAKYAJI: EMMA STONE

 

 

Emma Stone aldığı ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü ile gecenin en dikkat çekici isimlerinden oldu. Hem aldığı ödül hem de muhteşem görünümüyle uzun süre hafızalardan çıkmayacak Stone’un Golden Globe makyajını NARS makyaj artisti Rachel Goodwin yaptı.
 

BA-YIL-DIK: Nars ürünleriyle muhteşem Emma Stone makyajı!
 

Valentino elbisesinin içinde mücevher gibi parlayan Emma Stone, Nars makyaj artisti Rachel Goodwin’in yaptığı makyajla resmen nefes kesiciydi.
 

 

Pembe tonlarındaki ışıltılı makyajına bizim de hayran kaldığımız Stone’un bu makyajını hangi Nars ürünleriyle yaptığını öğrenmek ister misiniz?
 

1) Doğal görünümlü ten makyajında Nars Velvet Matte Skin Tint kullanılmış. Bu ince ten ürünü, cilde kadifemsi bir pürüzsüzlük ve aydınlık bir dokunuş vermiş. 

 

2) Allık olarak lavanta pembe rengindeki Nars Sarah Moon koleksiyonundaki sınırlı üretim Isadora kullanılmış. Isadora, Emma’nın yanakları üzerinde vurgulu ve taze bir görünüm yaratmış. 

 

YENİLİK: Bu makyajın en enteresan tarafı ise kırmızı halının vazgeçilmezi ve hepimizin çok alıştığı kontür uygulamasının yapılmamış olması! Acaba makyajın son yıllardaki olmazsa olmazı kontür, biraz tatile mi çıkıyor... Ne dersiniz?

 

3) Göz kapağının tamamında kullanılan Nars Dual Intensity Andromeda’nın ışıltılı vanilya pembesi romantik havayı tamamlarken yine aynı serinin Subra rengi mürdüm farı ile alt kirpiklerin dış köşelerine hafif bir renk verilmiş. Göz pınarlarında ise Nars Albatross’un minik parlak ışıltıları hissediliyor.

 

Bu stil ile Stone’un yeşil gözleri adeta zümrüt taşı gibi nefes kesici görünmüş...

 

5) Son dokunuşu ise nude pembe ruj Nars Rosecliff ile tamamlayan Rachel Goodwin, büyüleyici Emma Stone’u adeta ilham perisi olarak kırmızı halıya yollamış...

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ