;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HAMİYET AKPINAR NEDEN NARS LAGUNA PUDRA’DAN VAZGEÇEMİYOR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Pudra

HAMİYET AKPINAR NEDEN NARS LAGUNA PUDRA’DAN VAZGEÇEMİYOR?

 • Haziran 30, 2020

 

Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar, her mevsimin favorisi Nars Laguna bronz pudrayı makyajlarında kullanmayı eksik etmiyor. Doğal ya da gece makyajı olması farketmiyor. Peki, Laguna neden bu kadar vazgeçilmez?

Bazı ürünlerin sihri vardır; her makyaj stilinde kullanılır. Çünkü çok yönlüdürler, birçok şekilde uygulama yapılabileceği gibi renkleri de evrenseldir. Nars Laguna örneğin. Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar’da Laguna’nın fanlarından biri! O yüzden işi bilenine sorduk; Laguna neden vazgeçilmez?
 

PUDRA OLARAK: Bronz pudra olarak tüm yüze uygulanabilir
 

- Bronzlaşmış cilt görünümü yaratmak için muhteşemdir! Bronz, güneş eli değmiş gibi doğal görünen bir cilt, tüm zamanların en favori görüntüsüdür. Eğer soluk ve çok beyaz bir cildiniz varsa, bu görünümü makyaj ile elde edebilirsiniz. Bu sezon tatile gidemediniz mi? Üzülmeyin, makyaj ile tatile gitmiş gibi görünebilirsiniz! Nasıl mı? Nars Laguna bronz pudrayı, yüzünüzün doğal güneş değen yüksek yerlerine uygulayarak: Yanakların üstü, alın, burun kemiği ve çeneye.

 

- Yüzünüze uygulama yaptıktan sonra fırçada kalanları boynunuza ve dekoltenize de dağıtın, bronzluğunuz dengeli ve daha doğal gözükür.


 


DOĞAL DURUR: Turunculuk barındırmaz

 

- Bronz makyajın en önemli dezavantajı suni ve maske gibi bir görünüme sahip olabilme riskidir. O yüzden bronzlaştırıcıları dengeli ve doğru kullanmak gerekir. Laguna’nin içinde turunculuk yoktur. Yüzünüzün neresine sürerseniz sürün, doğal bronzluk elde edersiniz.
 

“Çok açık tenli biriyseniz, portakal gibi görünümden kesinlikle uzak durmalısınız. Bej tabanlı bronzer’ları tercih edin. Kırmızı ve turuncu zeminli olanlardan uzak durun.” - Hamiyet Akpınar
 


AÇIK TENLİLERİN HEPSİ KULLANABİLİR: Bej tabanlıdır
 

- Nars Laguna Bronzer özellikle açık tenlilere tavsiye edilen bir bronzer. Laguna’nın alt tonu bejdir. Bu yüzden son derece doğal bir görünüm verir.

 

KONTÜR YAPMAK İÇİN: Kontür ürünü olarak mükemmeldir
 

- Yüze gölge verip, elmacık kemiklerini vurgulamaya yararlar. Çünkü bunu en doğal şekilde yaparlar.Laguna’yı mükemmel kontür için Nars Ita Brush ile birlikte kullanın. Kontür yapmak için fırçayı dik tutarak bronz pudradan alın ve fırçanın sapını avuç içlerinize oturtarak ileri geri hareketlerle elmacık kemiklerinizin altından kulak hizasına kadar ürünü uygulayın.

 

- Fırçada kalanı şakaklar, alnın köşeleri ve alt çene kemiklerine sürün.
 



ALLIK OLARAK: Yüze sıcaklık verir
 

- Laguna’nın yapısında çok ince pırıltılar vardır ama bu pırıltılar yüzün genelinde sıcaklık yaratmak içindir. Daha yumuşak ve daha eşit görünümlü bir cilt için çizgileri ve gözenekleri doldurur. Harika bir yüz hattı yaratır. Pırıltısının sırrı budur. Yüzde parlak durmaz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ