Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HANGİ CİLT TONUNA HANGİ MAKYAJ PALETİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
STARGAZE EYESHADOW PALETTE
NARS
Stargaze 12’li Far Paleti
3.100,00 TL
VOYAGEUR EYESHADOW PALETTE
NARS
Voyageur 6’lı Far Paleti – Hibiscus
1.650,00 TL 1.402,50 TL
VOYAGEUR EYESHADOW PALETTE
NARS
Voyageur 6’lı Far Paleti - Quartz
1.650,00 TL 1.402,50 TL

Ten Makyajı

HANGİ CİLT TONUNA HANGİ MAKYAJ PALETİ?

 • Temmuz 08, 2020

Makyaj paletleri 4-6-8 ve 12’li olabiliyor. Bazı paletler sadece far veya allık paleti olabildiği gibi bazıları ise far, allık ve aydınlatıcı olarak çok yönlü kullanılabiliyor.

At çantaya çık!

Palet kullanmanın en güzel yanı, yanınızda başka ürün taşımanıza gerek olmaması. Tek paletle tüm makyajınızı yapabilir, makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Çantada taşınması kolay, uygulaması pratik...

Nars Makeup Palette

Peki, makyaj paletini neye göre seçmek lazım?

Tabii ki ihtiyacınıza göre palet satın almalısınız. Ama cilt tonunuza göre de seçim yapabilirsiniz. Özellikle yüz paletlerinde bu kriter önemlidir.

Sarışınlar/Beyaz- Açık Tenliler

Sarışınlara özellikle pastel ve toprak tonları ile tam tersi canlı renkteki paletler çok yakışır.

Nars Atomic Blonde Eye And Cheek Palette, gözler ve yanaklar için sıcak toprak tonlarını (altın-bronz ve bakır) bir araya getiren palettir. Far olarak kullanılan ışıltılı renklerin yanı sıra yüze bronzluk vermek, kontür ve highlight yapmak için ideal tonlardan oluşur.

Nars Atomic Blonde Eye And Cheek Palette,

Nars Danger Control Eyeshadow Palette, zengin dokulu ve yüksek pigmentli 6 holografik ve ışıltılı tona sahip olan far paletidir. Kolay bir biçimde uygulanır, kadifemsi bir bitiş sağlar.

Nars Danger Control Palette

Nars Endless Orgasm Palette, gözler, yanaklar ve dudaklarda kullanılabilen 6 adet, hafif, saten kremsi pigment içeren çok yönlü palettir.

Nars Endless Orgasm Palette

Kumrallar / Orta-Buğday Tenliler

Kumrallar en şanslı grupta. Orta-buğday tenlilere her ton çok uyum sağlar.

Nars Ignited Eyeshadow Palette, tüm cilt tonlarına uygun, mükemmel bir far paletidir. İçerisinde ışıltısıyla büyüleyen, renkleriyle cezbeden 12 far vardır. Zengin yapılı matlarla başlar, yoğun etkili ve ipeksi yapıda ışıltılı ve pırıltılı tonlar ile devam eder.

Nars Ignited Eyeshadow Palette

Nars Summer Lights Face Palette, far, bronzer ve aydınlatıcıdan oluşan yüz paletidir. Palette toplam 6 renk vardır. Renkler, tüm cilt tonları ile uyumludur.

Nars Summer Lights Face Palette

Nars Sun Hunter Cheek Palette, sadece Makyaj Trendi’nde satışta olan özel boy aydınlatıcı ve allık paletidir. Sınırlı üretim olan bu palette, 3 renk bulunuyor: Sıcak altın ışıltısı (aydınlatıcı – 3.5GR), altın ışıltılı kayısı (allık – 3.5GR) ve ışıltılı kırmızımsı bronz (allık, bronzer – 3.5GR). İki allık rengi Nars’ın ıslak ve kuru kullanılabilen Dual Intensity Blush serisinden bu palete özel üretilmiş yeni renklerdir. Bunlar kuru kullanıldığında sağlıklı bir parlaklık, ıslak kullanıldığında ise transparan sonuç veriyor.
Nars Sun Hunter Cheek Palette

Esmerler / Koyu-Bronz Tenliler

Esmer tenlilere metalik dokular ve soğuk/sıcak tonlardaki mor ve tonları, bakır ve bronz tonlar içeren tüm paletler çok yakışır.

Nars Wild Thing Face Palette, 4 far, 1 allık ve 1 aydınlatıcıdan oluşan yüz paletidir. Palette sıcak doğal tonlar ağırlıktadır. Allık rengi ise ışıltılı şeftalidir.

Nars Wild Thing Face Palette

Nars Provocateur Eyeshadow Palette, sınırlı üretim far paletidir. 6 parlak renk tonundan oluşur.

Nars Provocateur Eyeshadow Palette

Nars Metal Creme Multi Usage Palet, kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için Nars makyaj sanatçılarının özel olarak küratörlüğünü yaptığı çok yönlü kullanıma sahip palettir. Sınırlı üretimdir. Zengin pigmentli 6 metalik renk tonu vardır. Yeni, hafif, kremsi bir formüle sahiptir. İnce efektler için hafif uygulama, çarpıcı efektler için kat kat uygulanabilir.
Nars Metal Creme Multi Usage Palet
Nars Hot Nights Face Palette, far, bronzer ve aydınlatıcıdan oluşan yüz paletidir. Palette toplam 6 renk vardır. Renkler, tüm cilt tonları ile uyumludur.

Nars Hot Nights Face Palette
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ