MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


NARS

ATOMIC BLONDE EYE AND CHEEK PALETTE

Atomic Blonde Göz ve Yüz Paleti (SINIRLI ÜRETİM)

400 MT Puan İcon

400,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Atomic Blonde Eye And Cheek Palette, gözler ve yanaklar için sıcak toprak tonlarını (altın-bronz ve bakır) bir araya getiren palettir. Far olarak kullanılan ışıltılı renklerin yanı sıra yüze bronzluk vermek, kontür ve highlight yapmak için ideal tonlardan oluşur. Cilt sanki içten gelen doğal görünümlü bir ışıltı ile parlar. Palette sıcak tonlarda ışıltılı 4 far, mat kahve bronz pudra ve şeftali-altın renkli highlighter bulunur. Tüm cilt tonları ile uyumludur. Sınırlı üretim bir makyaj paletidir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

195,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Atomic Blonde Eye And Cheek Palette:

- Gözler ve yanaklar için yüksek etkili altın, bronz ve bakır tonları içeren makyaj paletidir.

- Yüzü aydınlatmaya, yüze bronz ve sıcak bir görünüm vermeye, kontür yapmaya yarar.

- Cilt doğal görünümlü bir ışıltı ile parlar.

- Paletteki renkler:

Simge: Altın bronz ışıltılı göz farı
Isolde II: Pırıltılı bakır göz farı
Kink: Metalik sıcak bakır göz farı
Galapagos: Altın ışıltılı koyu kahve göz farı
Last Call: Işıltılı şeftali-altın highlighter
Unleashed: Mat kahve bronz pudra
- Fardan önce göz kapağınıza Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base far bazını uygulayın. Ten renginizle örtüşen tonu seçin. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Dağılıp bozulmasını önler.

- Daha ışıltılı metalik bir görünüm için nemli bir fırça ile uygulama yapabilirsiniz.

- Nars Eye Shadow Brush #40 ile açık renkleri göz kapağınıza oturtup, Nars Blending Eyeshadow Brush #42 ile üzerine koyu renkleri uygulayabilirsiniz. Nars Diffusing Brush #41 ile de dumanlı göz makyajı için gölgeler yapabilirsiniz.

- Cilde sıcaklık katmak için Nars Bronzing Powder Brush #11 ile bronz pudrayı şakaklardan, yanaktan ve çene çizgisinden geçirin.

- Fırçanın üzerinde kalan bronz pudrayı boynunuza ve dekolte bölgenize de uygulayın. Böylece yüzünüzle ve boynunuz arasında farklılık oluşmaz ve doğal bir görünüm olur.

- Aydınlatıcıyı elmacık kemiklerine uygulamak için Nars Contour Brush #21 ile "C" şeklinde elmacık kemiğinden kaş kemiğine kadar aydınlatıcıyı uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
195 MT Puan Buton
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
195,00 TL
Birlikte Kullan Buton