Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
JENNIFER LOPEZ MAKYAJINDA KULLANILAN ÜRÜNLER NELER?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL

Ünlülerin Makyajı

JENNIFER LOPEZ MAKYAJINDA KULLANILAN ÜRÜNLER NELER?

 • Temmuz 04, 2020

Jennifer Lopez’in makyajı bizim ilham perilerimizi ayaklandırıyor, ya sizinkini? Hal böyle olunca profesyonel makyaj artisti Seçkin Süngüç’ten bize ünlü yıldızın makyajını uygulamalı göstermesini istedik. Bakın, JLo makyajında kullanılan ürünler neler?

1) Ten makyajının ilk adımı baz elbette. Esmerler için en ideal bazlardan biri olan Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer Radiant Primer Yellow ile cildin matlığı ve donukluğu gideriliyor. Cilt makyaja hazır hale geliyor.

2) JLo makyajının özü aydınlık ve parlak bir ten. O yüzden fondöten yerine Nars Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici uygulanıyor. Cilt aydınlık ve nemli gözüküyor, minik kusurlar varsa kapanıyor. Uygulamanın daha mükemmel olması için Nars Kabuki Mizubake Brush ile yapılıyor.

3) Göz makyajına geçilmeden önce göz kapağına da baz uygulanıyor. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base ile göze astar yapılıyor. Şimdi göz makyajına hazır mükemmel bir zemin oluştu.

4) Göz makyajında JLo gibi müthiş bir görünüm elde etmek elbette tek ürünle mümkün değil. Birkaç çeşit far uygulanması gerek ki dumanlı mükemmel göz makyajına ulaşalım. Seçkin Süngüç bunun için birkaç çeşit kahverengi tonu kullanıyor. Make Up For Ever Artist Shadow I-514 sedefli pembe fildişi, Nars Shimmer Eyeshadow Ashes To Ashes pembe ışıltılı kahverengi, Nars Matte Eyeshadow Bengali (mat kahverengi) ve Blondie (mat sütlü kahve) gölgeli JLo göz makyajının demirbaşları. Bu tonları karıştırarak, gölgeli efektler yaratabilirsiniz.

Kirpik diplerinde ve köşelerde ise Make Up For Ever Aqua Shadow 4E (vizon gri) kalem far, Make Up For Ever Aqua Eyes 2L (ışıltılı kahverengi) göz kalemi gözlere derinlik katmak için şart.

5) Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresindeki koyu halkalar kapatılıyor ve bu bölge aydınlığa kavuşuyor. Seçkin Süngüç kapatıcıyı V şeklinde uyguluyor, böylece kapatıcı aydınlatıcı gibi işlev görerek göz çevresini aydınlatıyor.

6) Takma kirpik elbette JLO’nun olmazsa olmazı! Make Up For Ever Single Eye Lashes tekli kirpikler kolay ve hızlı uygulanabilir özellikte. Herkes zorlanmadan takma kirpik kullanabilir. Kirpikleri yapıştırdıktan sonra Make Up For Ever Smoky Stretch ile kirpiklere uzunluk ve hacim veriliyor.

7) Kaşlar… Make Up For Ever Eye Brow Pencil No:4 ile kaşlardaki şekil bozuklukları giderilip boşluklar dolduruluyor. Doğal bir görünüm veriliyor.

8) Kontür elbette olmazsa olmaz. Nars Casino ile elmacık kemiklerinin altına hat yapılarak elmacık kemikleri vurgulanıyor. Sonra Nars Illuminator Orgasm ile yanaklara renk verilip, Nars Illuminator Copacabana ile elmacık kemiklerinin üzeri aydınlatılıyor.

Böylece inanılmaz aydınlık ve parlak bir cilt elde ediliyor! JLo teni böyle olur!

9) Nars Satin Lip Pencil Floralies nude kalem ruj ile dudaklara hafif renk verilip üstüne Make Up For Ever Glossy Full dudak parlatıcısı uygulanıyor. Dudaklar da natürel ama parlak oluyor.

Ünlü makyaj artisti Seçkin Süngüç'ten Jennifer Lopez makyajı! 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ