Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MAKYAJDA ISLAK GÖRÜNÜM İÇİN 5 FARKLI ÜRÜN ÖNERİSİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL

Suya Dayanıklı Makyaj

MAKYAJDA ISLAK GÖRÜNÜM İÇİN 5 FARKLI ÜRÜN ÖNERİSİ

 • Temmuz 09, 2020

Dergilerde, tv’de, podyumlarda gördüğümüz makyajlara bayılıyoruz. Özellikle saten gibi parlak cilde sahip modeller çok güzel görünüyor... Makyajda bu görünümü elde etmek için en gerekli 5 ürün önerisini uzmanlara sorduk soruşturduk. Bakın, bu yaz makyaj çantamızda mutlaka olması gerekenler neler?


 

1) Nars Dual Intensity Blush Jubilation

 

Nars’ın yeni nesil allıkları Dual Intensity Blush’ların hepsi çok harika! Kuru kullanınca hafif parlak, nemli fırçayla kullanınca saten gibi bir bitişe sahip oluyorsunuz. Altın ve fildişi rengine sahip Jubilation ise yüzde ıslak görünüm yaratmak için mü-kem-mel! Elmacık kemiklerinin üzerine, biraz şakaklara, burun kemiği üzerine hafifçe dokundurdunuz mu harika yansımalar elde edeceksiniz. Bu ürünü kendi fırçası Nars Dual Intensity Brush #23 ile nemli uygularsanız podyum makyajları kadar kusursuz bir ıslak görünümlü makyaj elde edersiniz. Jubilation, özellikle aydınlatıcı olarak kullanmak için alışkanlık yaratacak bir ürün. 

 

 

2) Nars Dual Intensity Blush Frenzy

 

Altın ve kiremit renkli Frenzy, yüzde allık ve aydınlatıcı olarak kullanılabilecek, makyaj artistlerinin favori ürünlerinden biri. Kiremit rengi ile yanaklara renk verirken, altın rengi ile elmacık kemiklerinizi aydınlatabilirsiniz. Ürün saten bitişli olduğundan bütünde harika bir renge ve parlak bir görünüme sahip olursunuz. Bizim önerimiz Nars Dual Intensity Brush #23u nemli kullanıp yüzde herkesin hayranlık duyacağı ıslak efektli bir makyaj elde etmeniz. Deneyin!


 

3) Nars Illuminator Copacabana 

 

Makyaj dünyasındaki efsanelerden biri olan sedefli çok uçuk pembe renkli Nars Illuminator Copacabana’yı ıslak efekt için tek başına veya fondötenle karıştırıp uygulayabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırçanın üzerine ürünü alıp, elmacık kemiklerinin üzerine, burun kemiği üzerine, çene ve alın ortasına hafifçe dokundurursanız eşsiz aydınlıkta – asla yağlı gözükmeyen- bir cilde sahip olursunuz. Bu ürünü fırçayla olduğu kadar parmak uçlarınızla da kullanabilirsiniz. Fondöten üzerine veya direkt cildin üzerine uygulanabilir. 

 

Podyumlarda ve dergi çekimlerinde ıslak görünümlü makyaj için, makyaj artistleri bu ürünü yanlarından ayırmıyor. Tek bir dokunuş bile istediğiniz görünümü elde etmek için yeterli!


 

4) Nars Illuminator Hot Sand

 

Altın renkli Hot Sand özellikle bronz ciltte yazın harikalar yaratıyor. Tatilde, kısıtlı vakittte ya da çok acil bir yere yetişmeniz gerekiyorsa yüzünüze doğrudan uygulayın, anında ıslak ve parlak bir görünüme sahip olursunuz. Altın ışıltısı taşıdığı için yüze canlı ve sağlıklı bir parlaklık kazandır. Güneş eli değmiş gibi ışıl ışıl bir yüz, ne dersiniz?

 

Bu ürün Çağla Şikel gibi birçok ünlünün ve makyaj artistleri Hamiyet Akpınar ile Erkan Uluç’un da gözdesi.  

5) Nars Multiple Copacabana

 

İkonik ürün Nars Multiple Copacabana, stik olması sebebiyle gelmiş geçmiş en pratik makyaj malzemelerinden biri aynı zamanda. Atın çantaya, ne zaman ihtiyacınız varsa uygulayın! Yüzün istediğiniz yerlerini kolaylıkla aydınlatır, ürünü dokundurmanız yeterli, sonra parmaklarınızla yayabilirsiniz.

 

 Islak görünümlü makyaj için çantanızda mutlaka olmalı!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ