Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NUDE MAKYAJLA MUHTEŞEM GÖRÜNMEK İÇİN 10 YOL
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
SHEER GLOW FOUNDATION
NARS
Cildin Işıltısını Ortaya Çıkaran Fondöten
2.240,00 TL

Nude

NUDE MAKYAJLA MUHTEŞEM GÖRÜNMEK İÇİN 10 YOL

 • Temmuz 05, 2020

Drew Barrymore’a dikkat ettiyseniz genelde natürel görüntüsünü korur ve cildi de her zaman ışıl ışıldır. İşte bu gerçek nude makyajdır. “Nude makyaj yüze renk vermek değil,yüzü boyutlandırmaktır. Bunu bir efekt olarak düşünün” diyor, ünlülerin makyaj artisti Lauren Cosenza. 
 

1) Cildinizi yoğun şekilde kapatmayın

 

Yüzünüzde yarı parlak, saten bitişli ürünler kullanabilirsiniz. Nars Sheer Glow Foundation ya da Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer olabilir. Bunlar sağlıklı ve taze bir ifade verir cilde ilk etapta...

 

2) Doğru ton

 

Kullandığınız fondötenin alt tonu önemlidir, kendi cilt tonunuzu tamamlamalıdır. Açık tenliyseniz şeftali, orta tenliyseniz pembe ve koyu tenliyseniz karamel alt tonlu ürünleri kullanmalısınız. Çok bej renklerden kaçının. Nude makyaj, bej ve soluk görünüm değildir. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer ya da Nars Sheer Glow fondötenin çok çeşitli renk yelpazesinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

3) Boyut katın

 

Fondötenden sonra yüzünüze doğal tonlu bir allık ile boyut verin. Unutmayın, saf mat ürünler nude makyajda ifadesiz ve düz bir görünüm yaratır. İçinde hafif ışık yansıması olan ürünler makyaja derinlik ve yansıma katacağından boyut verir. Nars Laguna Bronzing Powder bu iş için mükemmel seçim olur.

 

4) Nemlendirici+Fondöten

 

Daha yumuşak ve doğal görünüm için günlük nemlendiricinizle fondöteninizi karıştırıp, fırça ile yüzünüze uygulama yapabilirsiniz. Bu, nemli ve çok taze bir görünüm verecektir yüze. Bunun için en ideali Shiseido Perfect Foundation Brush ile uygulama yapmaktır.

 

5) Ruj rengi

 

Nude makyaja dair çok yanlış bir inanış da, bu makyajda dudak rengi ruj kullanmanılması gerektiğidir. Bunu unutun! Açık pembe ve şeftali tonları harika olur! Nars Audacious Anita, nude pembe rengiyle birçok makyaj artistinin nude makyajda kullandığı rujdur.

 

6) Stik allık

 

Bu makyajda pudra dokulular yerine daha sıcak ve satenimsi cilt bir görünümü için krem allıkları tercih edin. Nars Multiple Orgasm gibi. 

 

 

7) Aydınlatıcı

 

Nars Copacabana Illuminator’u cupid’s bow denilen dudak yayına, elmacık kemiklerinizin ve burun kemiğinizin üzerine ve kaş kemiğine uygulayın. Unutmayın, ışıltı/ışık bu makyajın kilit noktasıdır. 

 

8) Tırnaklar

 

Tırnaklarınızda da nude görünümü tamamlayan renkler tercih edin. Uçuk pembe, uçuk şeftali, kırık beyaz, krem gibi. 
 

9) Krem far

 

Allık gibi farda da krem formlu olanları tercih edebilirsiniz. Göz kapağınıza baz gibi sürerseniz yüzünüze aydınlık bir ifade verirler. Shiseido Shimmering Cream Color PK302 pastel pembe hafif parlak dokusuyla bu makyajın mükemmel bir tamamlayıcısıdır.
 

10) Göz kalemi

 

Göz içine ve göz pınarına uygulayacağınız kalem de gözlerinize daha parlak ve beyaz gösterir. Bunun için podyum kulislerinin aranan kalemi Nars Larger Than Life Rua Bonaparte bej renkli göz kalemini tercih edin. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ