;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SARI SAÇ RENGİNİ KORUMANIN YOLLARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
MOISTURE HANGOVER HAIR ELIXIR
WE ARE PARADOXX
Çok Yönlü Nemlendirici Vegan Saç İksiri
1.475,00 TL
DETOX DRY SHAMPOO
WE ARE PARADOXX
Detoks Etkili Arındırıcı Kuru Toz Şampuan
1.050,00 TL

Boyalı Saçlar

SARI SAÇ RENGİNİ KORUMANIN YOLLARI

 • Kasım 08, 2022

Sarı saçların canlı ve parlak rengini nasıl koruyabileceğini merak ediyorsanız, size bazı önerilerimiz var.

Eğer saçlarınızı bir kere sarıya boyattıysanız, bunun büyük bir tutku olduğunu da artık öğrenmişsiniz demektir. Küllü sarı saç rengi, koyu sarı saç rengi ya da açık sarı saç rengi gibi farklı tonları da olsa, sarı saç renginin canlı ve parlak kalmasını başarmak için biraz çaba harcamak gerekiyor. Öncelikle evde yapacağınız bazı bakımlarla ve küçük püf noktalarıyla sarı saç renginin kalıcılığını artırmanız mümkün.

Sarı saç rengi nasıl korunabilir?

Her ne kadar doğal saçların bakımı kadar zahmetsiz olmasa da, sarı saç rengini koruyabilmenizin yolları elbette var.

Şampuan ve saç kreminizi buna uygun olarak seçin

Sarı saçlarınızın sağlıkla dans etmesini istiyorsanız, protein ve nem arasındaki dengeyi bulmanız şart desek çok da yanılmış olmayız. Bu ikisi arasındaki oranı ayarlamak, sarı saç rengi söz konusu olduğunda en önemli kurallardan. 

Mor şampuanı rutininize dahil edin

Konumuz sarı saç renginin daha da parlak olması. Haliyle son dönemlerin en popüler ürünlerinden mor şampuan da tam olarak burada devreye giriyor. İster soğuk sarı saç rengi olsun isterse de sıcak sarı saç rengi, rengin canlılığını ve parlaklığını korumak için mor şampuandan haftada bir destek alabilirsiniz.

Saç kesimini es geçmeyin

Saçlarımızın en çok uç kısımları yıpranmaya müsait. Haliyle sarı saç rengini tercih ettiğinizde de bu kısımlar zarar görmeye ve kırılmaya müsait hale geliyor. Bunun için düzenli olarak saçlarınızı uçlarından kestirmek, sağlıksız görüntüyü ortadan kaldıracaktır.

Saç yıkama sıklığınız gözden geçirin

Yeni boyattığınız saçlarınızın hızlı sürede matlaşmasını istemezsiniz değil mi? Sarı saç rengi koruma yolları arasında size önerebileceğimiz adımlardan biri de saçlarınızı daha az yıkamanız. Yağlı görüntüden rahatsız olanlar için We Are Paradox Detox Dry Shampoo biçilmiş kaftan.

Sarı saç rengi için hangi ürünler kullanılabilir?

Yukarda da bahsettiğimiz gibi sarı saç rengi ve onun canlı rengini koruması adına en çok dikkat etmeniz gereken şey nem oranı. 

We Are Paradox Moisture Express Hair Mask, argan yağı, B, C ve E dahil olmak içerdiği vitaminler sayesinde ihtiyacınız olan nemi size sunmaya hazır. Vitamin ve minerallerin dengeli karışımı sayesinde kuru ve hasar görmüş saçları 1 dakika kadar kısa bir sürede canlandırdığını da ekleyelim.

Maske yerine yağ formunda bir ürün kullanmak isteyenler için ise We Are Paradox Moisture Hangover Hair Elixir devreye giriyor. Saçlara yoğun nem verirken, hasar görmüş, yıpranmış, yorgun saçları eski sağlıklı haline geri döndürüyor. Üstelik sadece uçlara ve çok az miktarda uygulanmanız yeterli.

Eğer şampuandan seruma, güzellik rutininizde çözüme yönelik bir seri kullanmak isterseniz, şampuan, saç kremi ve çok yönlü kuru yağdan oluşan We Are Paradoxx Reset Hair Hydration Kite şans verebilirsiniz.

Sarı saç rengi kimler için uygundur?

En iyi taraflarından biri de şu ki, sarı saç rengi her tene uyum sağlayabiliyor. Mesela koyu sarı saç rengi ve altın sarı saç rengi buğday tenlilere, küllü sarı saç rengi ise açık tenlilere daha çok yakışabiliyor. 
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ