Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SELÜLİTSAVAR ÜRÜNLERİN EN İYİLERİ HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
ADVANCED BODY CREATOR SUPER SLIMMING REDUCER
SHISEIDO
Vücut Sıkılaştırıcı Krem
3.650,00 TL

Vücut Sıkılaştırıcı & Selülit Karşıtı

SELÜLİTSAVAR ÜRÜNLERİN EN İYİLERİ HANGİLERİ?

 • Temmuz 21, 2020

Kapalı kıyafetlerden sonra mayolara hızlı bir geçiş yapmak, selülitle yüzleşmek anlamına da geliyor. Ama onlarla savaşmak için asla geç deği!

 

Harika bir şekilde sıkılaşan ve belirginleşen hatları olan bir vücut, portakal kabuğu görünümünün gittikçe azalması... Hayali bile güzel değil mi? O halde greyfurt mucizesine buyrun!

 

Vücut Şekillendirici Jel: Shiseido Aromatic Sculpting Gel 

 

Vücut hatlarını güzelleştiren ve cildi pürüzleştirip sıkılaştıran, selülitler üzerinde etkili vücut jelidir. Selülitin neden olduğu "portakal kabuğu" görünümünü azaltan ve yağların ayrılmasını teşvik eden benzersiz Sculpting Plant Complex (Şekillendirici Bitkisel Kompleks) içerir. Ayrıca tazeleyici ve canlandırıcı bir kokuya sahiptir. Jelin kokusu, baharat ve greyfurt aromalarını içeren etkili SLM kokusu ve narin Japon "KUROHO" kokusuyla geliştirilmiştir.


 

- Selülitli bölgelere yoğunlaşarak bütün vücudunuza masaj yaparak sürün. Etkisini artırmak için sabah ve akşam uygulayın, kokusunun keyfini yaşayın.Duş sonrası kalça ve karın bölgelerine masaj yaparak uygulanmalıdır.
 


 

Greyfurt yağı içeren selülit kremi: Shiseido Super Slimming Reducer
 

Shiseido Super Slimming Reducer, belinizi inceltip basen bölgesini yeniden şekillendirerek güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlar! Bilimsel olarak kanıtlanmış formülündeki yağ yakıcı kapsüller, kafein kompleksi ve greyfurt yağı ile yağ birikimini azaltır, yağların hızlıca yakılmasına yardımcı olur. Bu şekilde hem incelir, hem de selülitlerinizden kurtulursunuz.
 

- Kremi vücudunuzun kalça, basen , bel, üst kollar gibi selülit oluşumuna eğimli kısımlarına masaj yaparak yedirin. En iyi etki için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygularsanız kısa sürede hızlı sonuç alırsınız.


 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ