;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÜNLÜLERİN SİVİLCELERİYLE OLAN SAVAŞI VE KULLANILMASI GEREKEN ÜRÜNLER
PAYLAŞ

Ünlüler

ÜNLÜLERİN SİVİLCELERİYLE OLAN SAVAŞI VE KULLANILMASI GEREKEN ÜRÜNLER

 • Haziran 29, 2020

ÜNLÜLERİN SİVİLCELERİYLE OLAN SAVAŞI VE KULLANILMASI GEREKEN ÜRÜNLER

 Ciltlerine hayranlık duyduğumuz ünlülerin de kusursuz olmadıkları zamanlar var elbet… Onlar da zaman zaman sinir bozucu sivilceler ile savaşmak zorunda kalabiliyorlar. Üstelik sürekli göz önündeler ve her an her yerde bir kameraya ansızın yakalanabilirler!

 

En sorunsuz ciltler bile bazen can sıkıcı pürüzlerle karşılaşabilir. Bu çok normal, eğer sivilceler sürekli değil sadece dönemsel olarak çıkıyorsa. Hem ünlülerin sivilcelere karşı aldıkları önlemlere bakalım hem de size bu konuda harika ürünler önerelim.

 

Katy Perry

 

Katy Perry sivilcelerinden utanmayan isimlerden biri! Hatta bu konuda sorulan her soruya rahatlıkla cevap veriyormuş. Bir röportajında sivilcesi çıktığı zaman günlük nemlendirici ve tonik rutinine üzüm çekirdeği yağı eklediğin belirtmiş. Bunu sivilcelerin üzerine sürüyormuş. 

 


Kendall Jenner
 

Yeni nesil ilahelerden biri olan Kendall, arada bir çıkan sivilcelerini kontür ve bronzlaştırıcı altına saklayanlardan… Lisede sivilcelerden epey çektiğini belirten güzel model, tedavi ve düzenli cilt temizliği ile bu sorundan kurtulmuş. Şimdilerde ise çıkan tek tük sivilcelerini makyajla çok iyi gizlemeyi biliyor. Onun sırrı ise, cildini temiz tutmak ve makyajla asla yatmamak. Sivilceye yatkın bir cildi olduğu için makyajlı uyumanın sivilceleri tetiklediğini çok iyi öğrenmiş.
 

Kate Bosworth
 

Güzeller güzeli aktris Kate Bosworth, belli dönemlerde sivilcelerinin çok çıktığını söylüyor. Buna karşı ise sabahları çuha çiçeği kapsülü içtiğini ve cildini akşamları bitkisel temizleyiciler ile arındırıp yine bitkisel kremler kullandığını söylüyor. 
 Emma Stone

 

17 yaşında kistik akneler yüzünden özgüvenini kaybettiğini ve çok mutsuz olduğunu söyleyen Emma Stone, bu konuda oldukça hassas! Geçmişte kortizon iğneleri bile olmuş akneler yüzünden. 
 

Şimdilerde ise sivilcesi çıkar çıkmaz üzerine çay ağacı yağı sürdüğünü söylüyor. Cildi konusunda oldukça obsesif olan Stone, sadece dermokozmetik ürünler kullanıyormuş cilt bakımında da…
 

Sivilcelerle mücadele silahı!

 

Sizin de en olmadık zamanda sivilceniz mi çıktı? Dert değil! Size sivilcelerinizden kurtulmanızı sağlayacak harika bir güzellik reçetemiz var.

 

Cildinizi Shiseido Ibuki Purifying Cleanser ile temizledikten sonra Shiseido’nun Ibuki serisinden Multi Solution Gel’i kullanabilirsiniz. Bu iki ürün ile cildiniz için Voltran’ı oluşturmuş olacaksınız, sivilceler bundan sonra sizi pas geçecek! 


 

Acil durum kurtarıcısı!
 

Shiseido’nun en çok sevilen serilerinden Ibuki’de yer alan Multi Solution Gel, çok yönlü cilt problemlerine etki eden bir jel krem. Ürün, ciltte görülen sertlik, genişlemiş gözenekler, sebepsiz beliren sivilcelere karşı savaşıyor. Sebepsiz beliren sivilcelerin nedeni genelde yoğun stres ve sağlıksız yaşam şartlarıdır. Bu şekilde zayıf düşen ciltte sivilce, kızarıklık gibi problemlerin görülmesi ise olağandır...

 

Sürüldüğü anda cildi rahatlatan ve yumuşatan Ibuki Multi Solution Gel, cildin kaybettiği nemi ona geri kazandırıyor. Yorgunluk, sağlıksız beslenme ve stresin neden olduğu yağlanmadan ötürü genişleyen gözenek görünümünü düzeltiyor ve sivilce oluşumunu önlüyor. Çünkü cildin zayıflayan bariyer fonksiyonunu onarıyor. Cilt, tazeleniyor, nem kazanıyor ve denge buluyor. Ibuki Multi Solution Gel, içeriğindeki PhytoTarget Complex sayesinde düzenli uygulandığında cildi yeniliyor ve sağlıklı bir ışıltı katıyor. 

 

Üstelik bu ürünü makyaj altı ve hatta makyajınızın üstünde bile kullanabilirsiniz! 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ