Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YASEMİN ÖZİLHAN’IN GÜNLÜK MAKYAJI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
CLIMAX MASCARA
NARS
Maksimum Hacim Veren Maskara
1.420,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL

Ünlülerin Makyajı

YASEMİN ÖZİLHAN’IN GÜNLÜK MAKYAJI

 • Temmuz 02, 2020

 

Sevgili Erkan Uluç’un güzellik merkezi Beauty Retouch’ta Yasemin Özilhan ile buluştuk ve çok beğendiğimiz günlük makyajının püf noktalarını öğrendik. Erkan kendisine makyaj yaparken izlemek gerçekten büyük keyif idi! 
 

 

Peki, Yasemin Özilhan’ın imza makyajının favori ürünleri neler?
 

1) Teni için kapatıcı kullanmıyor, kullanacağı zaman ise ince ve parlak yapılı renkli nemlendirici tercih ediyor. Yasemin Özilhan, cildi için genelde Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30’un Finland rengini kullanıyor. 

 

Cildi zaten pürüzsüz olduğu için bu renkli nemlendirici cildinde renk eşitliğini sağlayıp, yüzüne parlak ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Üstelik yüksek güneş koruması olduğu için cildini de korumuş oluyor. Ekstra bir güneş koruyucuya gerek kalmıyor. 

 

2) Gergin ve pürüzsüz göz çevresi için elbette aydınlatıcı özelliği olan bir kapatıcı ile göz çevresini kusursuz şekilde aydınlık, pürüzsüz ve gergin gösteriyor. Bu kapatıcı da Nars Radiant Creamy Concealer‘ın 2.5 Creme Brulee rengi.

 

Göz makyajının kilit ürünü: Nars Singapore dörtlü far
 

3) Erkan Uluç göz makyajına Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base’in (renkli göz makyaj bazı) Light rengi ile başlıyor. Makyajın uzun süre dayanıklı olması için bu bazı sürüyor. Baz renkli olduğu için göz kapağında varsa kızarıklıkları, renk eşitsizliklerini de örtüyor. 

 

 

4) Nars Singapore  dörtlü fara bizim gibi Yasemin Özilhan’da bayılmış. Çünkü bu far paletindeki renkler cidden inanılmaz... Önce göz kapağına paletteki en açık ton uygulanıyor. Gölge için ise göz kapağının katlanma bölgesine açık bordo ile yumuşak dokunuşlar yapılıyor. Alt kirpik dibine ise paletteki vizon ve ve bordoyu karıştırıp uygulama yapıyor Erkan. Bu ikilinin karışımı gözde gerçekten harika duruyor. 

 

Paletin diğer rengi olan altın kahveyi ise günlük göz makyajında uygulamıyoruz. O daha çok gece makyajı için ideal. Eğer Yasemin Hanım’ın gündüzden geceye geçecek bir programı olursa o zaman makyaja ufak dokunuşlarla eklenebilir.

 

 

 

5) Nars Larger Than Life Via Veneto siyah göz kalemi ile kirpik dipleri boyanıp, bakışlara güçlü bir ifade katılıyor. 

6) Nars Climax maskara ise göz makyajının son dokunuşu... Kirpiklere kıvırıcı uygulamaya gerek kalmadan kıvrım, uzunluk ve dolgunluk veriyor. Yasemin Özilhan’ın güzel kirpiklerinin sırrı. 

 

7) Yasemin Hanım’ın yanaklarına ise hafif bir renk vermek için Nars Wanted I Allık Paletindeki açık pembe tonları tercih etti Erkan Uluç.

 

8) Ruj ise sezonun en güzel renklerinden biri Nars Velvet Lip Glide Roseland... Nefis bir gül kurusu rengi...

 

Ve karşınızda zarif güzelliğiyle Yasemin Özilhan.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ