Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YETİŞKİNLER İÇİN IŞILTILI MAKYAJ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL

Ten Makyajı

YETİŞKİNLER İÇİN IŞILTILI MAKYAJ

 • Temmuz 03, 2020

Simler, tozlar, pırıltılar ile makyaja adım attığımız ilk gençlik zamanlarında tanışmadığımızı kim iddia edebilir? Ama disko topu gibi görünmenin umrumuzda olmadığı günler geride kaldı. Şimdi yetişkin kadınlar olarak ışıltıyı makyajımızda dengeli kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor. Böylece ışığı yansıtan ürünleri her yaşta ve her ortamda keyifle sürebiliriz.
 

 

Likit aydınlatıcı

 

Parlak makyaj denince ilk akla gelen likit aydınlatıcı elbette Nars Illuminator Copacabana. Bu çok fonksiyonlu likit aydınlatıcı fondöten ile karıştırılabilir ya da aydınlık ve vurgulayıcı bir görünüm için tek başına kullanılabilir. Fondötenle karıştırmak isterseniz, yapısı saten bitişli olmayan, mat ya da yarı mat fondötenlerle karıştırın. Yoksa çok fazla parlak görünürsünüz ve bu da cildiniz yağlıymış görüntüsü verebilir. Örneğin Make Up For Ever Mat Velvet gibi bir fondöteni bu ürünle inceltip rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Copacabana'yı tek başına kullanacaksanız, ışık yansıtıcı süper konsantre formülünden dolayı bir bezelye büyüklüğünde uygulamanız yeterlidir. 

 

Aydınlatıcı pudra

 

Nars Light Reflecting Pressed Powder aydınlatıcı pudra “kişisel aydınlatma uzmanı” olarak her kişinin kendi cildine özel ayrı efekt veriyor! Makyajın son adımı olarak kullanılabilir. Yumuşak, mum ışığında aydınlanmışcasına cilde doğal bir etki veriyor.

 

 

Aydınlık veren fondöten

 

Nars All Day Luminous Powder Foundation SPF15, özel ışıltı teknolojisiyle cildi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Yüzünüzün doğal ışıltısını kapatmayan bu ürünü doğal bir bitiş için Mie Kabuki fırça ile uygulayın.


Stik aydınlatıcı

 

The Multiple Cobacabana'yı tek başına kullanabileceğiniz gibi, fondötenle karıştırıp tüm yüzünüze de sürebilirsiniz. Hem hafif ıslak bir görünüme hem de inci ışıltısına sahip olursunuz. Kaş altını ve göz pınarını aydınlatmak için de ideal bir ürün.

Son zamanların en beğenilen makyaj stillerinden biri, highlight yapmak. Highlight’da yüzün T bölgesini aydınlatırken yanaklarda parlak ve ışıltılı bir görünüm elde ediyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Profesyonel makyaj artisti Ufuk Celep’ten bu makyajın püf noktalarını kaptık. Yazımıza TIKLAYIN!

Hightlight nasıl yapılır öğrenmek için videomuzu izleyin!

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ