MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

IBUKI MULTI SOLUTION GEL

30ML

Cilt Problemlerini Çözen Yüksek Etkili Jel

229 MT Puan İcon

229,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ibuki Multi Solution Gel, sizi, stres ve yaşam tarzı alışkanlıklarınızın sebep olduğu birden fazla cilt sorunundan kurtarmaya yarayan, acil cilt bakımı ihtiyaçlarınız için çok amaçlı konsantre jeldir. 20’li yaşlardan itibaren herkes kullanabilir. 30ML.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Shiseido Ibuki Multi Solution Gel:

-Cilt bakımı için yüksek etkili jeldir. Cilt ile uyumlu eşsiz dokusuyla, sorunlu bölgelere ve makyajın üzerinden bile rahatlıkla nüfuz eder ve etki gösterir. Cilt tüm gün güzel ve pürüzsüz görünür.

- Hava kirliliği, dengesiz rejim, uykusuzluk, stres ya da aşırı duygusallığa karşı cildi korur. Kuruluk, pürüzler, sivilce, fazla yağlanma, yorgunluk gibi cilt sorunları üzerinde etkilidir.

- İçeriğindeki PhytoTarget Complex sayesinde düzenli uygulandığında cildi yeniler ve sağlıklı bir ışıltı katar. Salisilik Asit sayesinde ise sivilce gibi sorunları çözer. Doğrudan sivilceler, pürüz ve gözenek problemli bakterilerin üzerinde çalışan içerikler, cilt sorunlarını hızlıca düzeltmek için cilde nüfuz eder.

- Sorunlu bölgelerde makyajın üstünde bile kullanılabilen ürün, cildin bariyer fonksiyonunu hızlıca onarır. Sürüldüğü anda cildi rahatlatan ve yumuşatan Ibuki Multi Solution Gel, cildin kaybettiği nemi geri kazandırır.

-Yorgunluk, sağlıksız beslenme ve stresin neden olduğu yağlanmadan ötürü genişleyen gözenek görünümünü minimize etmeye yardımcı olur.
- Cildinizde kızarıklık, yer yer kuruluklar ya da herhangi bir cilt kusuru farkettiğinizde, problem giderilene kadar kullanın.

- Makyajda önce uygulayabilirsiniz. Çok güzel bir baz görevi görür ve cildi de tedavi eder aynı zamanda.

- Sabah cilt bakımı ritüelinizin son adımı olarak sorunlu bölgeye makyajınızın üzerinden uygulayın ya da kusurların üzerinde maske olarak tüm gece etki etmesine izin verin.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (25)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç