MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

BENEFIANCE PURE RETINOL INTENSIVE REVITALIZING FACE MASK

Saf Retinollü Yüz Bakım Maskesi

470 MT Puan İcon

470,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask, cildin doğal iyileşme fonksiyonunu teşvik eden ve cildin yüzeyini güzelleştiren yoğun nemlendirme sağlayan, 4 adetlik konsantre yüz bakım maskesidir. Kırışıklara, matlığa, kuruluğa, yorgun ve stresli cilde odaklanır. Bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)

Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

449,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask:

-Cildin doğal onarım fonksiyonunu destekleyen ve cilt dokusunun gelişmesine yardım etmek için maksimum nemi cilde ileten konsantre bakım maskesi.

-Tek bir uygulama ile cilde aydınlık görünüm verir. Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlarken, cildin yapılanma sürecini hızlandırır.

- Kırışıklara, matlığa, kuruluğa, yorgun ve stresli cilde odaklanır. Bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.

-İki parça halinde, paket içerisinde 4 adet bulunan yüz maskesi, alın ve burun kısımlarını tamamen kaplarken ikinci kısmıyla da çene ve dudak çevresine oturur. İlk uygulamada etki göstermeye başlayan retinollü yüz bakım maskesi, kuru, mat ve kırışık cilt görünümünü ortadan kaldırır.

- Kırışıklı, kuruluk ve donuk görünümü onarıma yardım etmek için Shiseido’nun orjinal Saf Likit Retinol İletim Sistemi ile formüle edilmiştir. Ayrıca cildin kendi doğal kolajen yapı taşlarını destekleyen yüksek teknoloji ürünü amino asit olan Hidroksiprolin içerir.
-Gece onarımı için idealdir.

-Yoğun bir bakım için ihtiyaç hissettiğinizde haftada 2-3 kez kullanın.

-Cildi temizledikten sonra uygulayın. Kullanım kolaylığı için, önce paketi açarak maskenin hem alt hem de üst parçasını hazır hale getirin.

-Mükemmel bir yaşlanma karşıtı yüz bakım ürünü olan maskeden en yüksek verimi alabilmek için uygulama esnasında yüzünüze parmaklarınızla nazikçe masaj yapın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)
SHISEIDO
50ML
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)
449 MT Puan Buton
Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Cream, cildi UV ışınları, kuruluk ve çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma izlerine karşı koruyan kırışıklık karşıtı gündüz kremidir. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Kuru ve çok kuru ciltlere ideal. 50ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
449,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Black Friday
Kampanya Aç